reklama

Apple Watch by se údajně mohly dočkat fotoaparátu

Apple Watch by se údajně mohly dočkat fotoaparátu
2019-06-28T15:40:21+02:00
• 29. 6. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka a její chytré hodinky Apple Watch mohou slavit úspěch. Jedná se totiž o vůbec nejpoužívanější chytré hodinky na celosvětovém trhu. Velké popularitě jistě pomohla čtvrtá generace Apple Watch Series 4, která přinesla (r)evoluční funkci v podobě EKG. 

Nastává ale otázka, co dále. Respektive, co dále bude muset Apple představit, aby i nadále byly jeho hodinky populární a firma z nich těžila velké finanční prostředky. Možná nově zveřejněný patent může odhalit, jakou cestou se Apple chce vydat. 

Apple Watch s duálním fotoaparátem?

Apple, dle zveřejněného patentu, plánuje implementovat do svých chytrých hodinek fotoaparát. Podle dokumentace by se fotoaparát neměl nacházet přímo v hodinkách, nýbrž na řemínku. Optický senzor by se měl nacházet na konci řemínku, což uživateli umožní fotoaparát otočit dle svých potřeb.

  

Uživatel by například mohl řemínek vytáhnout směrem nahoru, viz výše přiložený snímek. Díky tomu by pak mohl lépe zachytit daný objekt. Dokonce se v patentu objevilo, že by hodinky mohly disponovat duálním fotoaparátem, aby uživatel nemusel zbytečně s řemínkem manipulovat. To by v praxi znamenalo, že by se fotoaparáty nacházely na obou stranách řemínku. 

Kromě toho by bylo možné fotoaparát z řemínku odstranit, respektive vytáhnout. Ale nemuselo by se jednat o jednoduchý proces. V současné chvíli se jedná jen o spekulaci. Ovšem bylo by zajímavé, kdyby Apple skutečně do svých hodinek fotoaparát zabudoval.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim