reklama

Aplikace Google Fotky získává tmavý režim

Aplikace Google Fotky získává tmavý režim
2019-06-05T12:48:35+02:00
• 5. 6. 2019
3

Google pospíchá s nasazením tmavého režimu u svých aplikací, jelikož stabilní verze Androidu 10 se blíží. Poslední aplikací, která se dočkala tmavého provedení, je Google Disk, byť zatím omezeně. Nyní se něco podobného děje u aplikace Google Fotky.

Představujeme tmavý mód pro web

Google Fotky a tmavý režim

Dnes Google začal aktivovat skrze své servery novou tmavou podobu u aplikace Google Fotky. Respektive aktivoval část kódu, která se stará i přepínání. Nehledejte v aplikaci nějaké nastavení, zde se Google rozhodl, že aplikace bude určovat svůj vzhled dle nastavení systému.

Nová funkce je k dispozici u Androidu 8 Oreo a Android 9 Pie. O staršího systému potřebujete pro aktivaci tmavou tapetu, podle které se aktivuje tmavý režim systému Android. Je tedy škoda, že přímo aplikace nedisponuje jakýmkoliv nastavením a jste odkázáni na systémové nastavení.

Novinka je k dispozici již nyní, aspoň tedy na redakčních smartphonech. Pokud ji ještě nemáte k dispozici na svém mobilu, můžete zkusit promazání aplikace, případně ji zkuste restartovat. Pakliže ani pak se nic nestane, budete si muset počkat, až dojde k aktivaci.

logo-app Fotky Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Sepp Winkler

5. 6. 2019, 14:05

Typická nekoncepčnosť, ako všetko od veľkého G :( Zatiaľ čo v Kalendári a Keep si tmavý režim viem zapnúť sám, v Disku a Fotkách sa riadi nastaveniami systému. Prečo???

Pavel Žurek

5. 6. 2019, 13:52
Android aplikace

Od včerejška je i Google keep takže se už do toho konečně „opřeli“

No keep už mám asi 14 dní na Nexus 6P v tmavém.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim