reklama

Amazfit Health Watch jsou nové chytré hodinky s EKG senzorem

Amazfit Health Watch jsou nové chytré hodinky s EKG senzorem
2019-06-11T16:39:12+01:00
• 11. 6. 2019

Společnost Huami dnes představila zbrusu nový kousek pod názvem Amazfit Health Watch. Jak již název napovídá, jedná se o chytré hodinky zaměřené na fitness aktivity. Pojďme si společně novinku představit. 

Amazfit Health Watch nabízí EKG senzor a nízkou cenu

Huami Amazfit Healt Watch nejsou jen klasické chytré hodinky. Disponují totiž také Low-power BioTracker PPG senzorem, prostřednictvím kterého hodinky sledují možné problémy arytmie (včetně fibrilace síní) v srdci. K dispozici je tedy i EKG senzor.

Hodinky jsou mimo jiné dodávány s úzkopásmovou síťovou technologií (NB-loT), díky čemuž nevyžadují připojení k telefonu pomocí Bluetooth. To v praxi znamená, že hodinky dokáží upozorňovat na různé události a posílat důležitá data, jako je například nízká tepová frekvence, fibrilace síní a detekce pádu. 

Zařízení disponuje 1,28palcovým barevným displejem, který nabízí rozlišení 176 x 176 pixelů. Srdcem celých hodinek je samozřejmě procesor, a to typu Huangshan No. 1. O konektivitu se pak stará nejnovější Bluetooth ve verzi 5.0. Výrobce získal také certifikaci 3 ATM, což znamená, že je možné s hodinkami plavat až do hloubky 30 metrů. 

Konstrukční rozměry hodinek pak činí 42 x 35 x 12,5mm, přičemž váha činí pouhých 25 gramů. Huami implementovalo baterii s kapacitou 200 mAh. Na první pohled se to může zdát málo, na druhou stranu se výrobce chlubí tím, že hodinky vydrží až 7 dnů na jedno nabití. Cena Amazfit Health Watch byla stanovena na 101 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 2 222 Kč bez DPH. Do prodeje se novinka dostane ještě v průběhu tohoto měsíce. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim