reklama

Youtube vylepšuje ovládací prvky u aplikace pro Android

Youtube vylepšuje ovládací prvky u aplikace pro Android
2019-05-17T09:39:58+02:00
• 17. 5. 2019

V tomto týdnu jsme se dočkali po delší době opět významné novinky v podobě dostupnosti Youtube Premium a Youtube Music Premium v České republice. Nyní zde máme jednu drobnou novinku, která je zatím dostupná v rámci beta verze aplikace pro Android, ale některým může zjednodušit používání.

Youtube Premium a Music startuje v Česku, cena začíná na 149 Kč

Youtube a ovládací prvky

Pokud rádi sledujete videa na Youtube přes mobilní aplikaci, tak při horizontálním sledování se nenabízí všechny ovládací funkce. Přeskočení nebo posunutí je zde nějakou dobu, stejně jako nabídka další videí. Jestliže jste chtěli dát videu palec nahoru nebo dolů, museli jste přetočit zařízení do vertikální polohy, abyste měli k těmto prvkům přístup. V dohledné době se to ale změní.

Youtube si pohrál se závěrečnou obrazovkou a přidal podstatné funkce. Samozřejmostí je odběr kanálu, kde lze aktivovat také notifikace. Dále se nabízí horizontální nabídka dalších videí, kterou můžete posouvat. Pod tímto seznamem jsou k dispozici palce, sdílení a také možnost uložení videa do seznamu.

V podstatě zde chybí jen komentáře nebo chat. Zde tedy budete muset otočit zařízení. Novinka se nachází v beta verzích 14.19.54 a 14.20.50, ale je docela možné, že některým uživatelům se objeví i ve standardní stabilní aplikaci. V dohledné době se ale zřejmě dočkáme globálního rozšíření. Případně si můžete stáhnout instalační APK balíček.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim