reklama

TOP 3 chytré hodinky, které jsou nyní ve slevě! sponzorovaný článek

TOP 3 chytré hodinky, které jsou nyní ve slevě! [sponzorovaný článek]
2019-05-17T10:00:36+02:00
• 17. 5. 2019
4

Chytré hodinky Huawei Watch GT ve slevě!

Společnost Huawei v posledních měsících jen kvete. Výrazně si polepšila v prodejích svých produktů, čímž dokázala předběhnout Apple a nyní dýchá na paty jihokorejskému Samsungu. O další prodeje se nyní má postarat nejen Huawei Mate 20 Pro, ale také chytré hodinky Watch GT. 

Nové hodinky nedisponují operačním systémem Wear OS od Googlu. Místo toho šla společnost Huawei vlastní cestou. Je tak celkem jasné, že ani specifikace nemusí být na nějak vysoké úrovni jen kvůli robustnějšímu systému. Místo toho šel Huawei cestou úspor, což se výrazně odrazilo na výdrži na jedno nabití.

Při běžném používání mají hodinky Huawei Watch GT vydržet dva týdny. Pakliže je aktivní jen mód na zobrazování času, prodlouží se výdrže na 30 dnů. V případě aktivního používání GPS, výrobce uvádí výdrž 22 hodin. Mezi základními senzory zde najdeme například i možnost měření okolního tlaku. Nechybí geolokační technologie nebo NFC pro bezkontaktní placení.

O dočasně spuštěné aplikace se pak stará operační paměť s kapacitou 16 MB. K dispozici je samozřejmě také vnitřní 128MB úložiště. Hodinky jsou mimo jiné vybaveny i poměrně velkým 1,39palcovým displejem. V tomto případě se výrobce rozhodl pro technologii AMOLED.

Originální chytré hodinky Huawei Watch GT na českých e-shopech seženete od 5 000 Kč. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 3 729 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Specifikace

  • displej: 1,39 palců, AMOLED, 454 x 454 pixelů
  • procesor: Cortex-M4
  • úložiště: 128 MB
  • RAM: 16 MB
  • odolnost: 5ATM
  • senzor srdečního tepu
  • baterie: 420 mAh
  • bezdrátové nabíjení, Bluetooth 4.2 (BLE),
  • rozměry:  46.5 mm x 46.5 mm x 10.6 mm
  • GPS + GLONASS + Beidou / Galileo, NFC (TBC)

Huawei Honor Band 4 jen nyní za nejnižší cenu

Čínský výrobce Huawei představil v pořadí již čtvrtou generaci chytrého náramku Honor Band 4. Nový chytrý náramek se nyní konečně dostal také do prodeje. V rámci spolupráce se zahraničním serverem Geekbuying jsme si pro vás připravili speciální slevu na Huawei Honor Band 4. 

Originální Huawei Honor Band 4 na českých e-shopech seženete zhruba za cenu od 2 000 Kč. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 797 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Huawei Honor Band 4 a specifikace

Nová generace Honor Band 4 nabízí velký AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95 palců. K dispozici je také hned několik funkcí zaměřujících se na zdraví – sledování srdce v reálném čase, monitor spánku. Uživatele zaujme také odolnost vůči vodě do 50 metrů či automatické rozpoznání, zda jde o plavecký bazén. Mimo to můžete pomocí náramku sledovat další sportovní aktivity.

Honor Band 4 je vybaven novým inteligentním upozorněním, jež zobrazí veškeré hovory, zprávy a budíky. Výrobce zapracoval také na baterii, která bude činit 100 mAh a na jedno nabízí vydrží až 14 dnů (při běžném používáním). Nejžhavější novinkou je měřič VO2 Max, který dokáže vypočítat maximální spotřebu kyslíku organismu při fyzické aktivitě a výsledná hodnota je často považována za objektivní ukazatel uživatelovy kondice. Využitá technologie slibuje takřka 95% přesnost.

Model Band 4 umí monitorovat srdeční tep, rychlost či uraženou vzdálenost. Nová varianta dostala navíc GPS modul, běžeckého trenéra Running Coach, speciální technologii TruSleep pro sledování spánku a dýchání během sportování.

Makibes T2 – hodinky se slevou podporující Android a iOS

Chytré sportovní hodinky nabízí obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl pro certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0. Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes T2 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení.

Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 5 až 7 dnů při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 180 mAh.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Makibes T2 nabízí za 938 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit se slevou, a to za příjemných 469 Kč. Náramek si můžete zakoupit ZDE.

Geekbuying nabízí další slevy!

Zahraniční internetový obchod Geekbuying nabízí i další slevy. Pokud vás tedy žádný z výše uvedených produktů nezaujal, můžete se podívat na širší nabídku produktů, které jsou ve slevě. Podívat se můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Patrik Schoř

18. 5. 2019, 8:58

Nechápu proč tu nabízíte Makibes T2, když se na Alibabě dají sehnat za stejnou cenu už Makibes T3. Že by se někdo potřeboval zbavit skladových zásob :-)

Pokud chytré hodinky, tak jedině Samsung. Gear s3 už jsou pár let staré, ale furt jsem nenašel žádné, které by je předčily.

Petr Hošek

17. 5. 2019, 12:14
Android aplikace

Myslím že top troje hodinky jsou úplně jiné,huawei watch gt určitě ano, zbytek je nic…

Zdeněk Koutský

17. 5. 2019, 14:24

V této cenové kategorii jde o slušné hodinky

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim