reklama

TOP chytré hodinky, které jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP chytré hodinky, které jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-05-24T17:58:17+02:00
• 24. 5. 2019

Chytré hodinky Lenovo Watch X: bohatá výbava za málo peněz

Společnost Lenovo před pár měsíci oznámila nový přírůstek do rodiny hodinek. Lenovo Watch X (římské číslo 10) přichází s několika novinkami. Můžeme zde najít několik senzorů, které si dále blíže představíme, a OLED displej. Dříve v loňském roce byl představen model Watch 9. Pokud jste k němu nenalezli sympatie, model X by to mohl změnit.

Hodinky jsou skutečně nabité funkcemi. Hlavní pýchou je OLED displej přes celou horní plochu, který umožní sledovat požadované informace ve skvělé kvalitě. Pod samotným displejem se ukrývá barometr, senzor srdečního tepu či senzor tlaku krve. Nechybí zde ani gyroskop, gravitační senzor a geomagnetický senzor. O chod hodinek se stará 600 mAh baterie, která v režimu standby zaručuje až 45denní výdrž. Konektivita je vyřešena prostřednictvím Bluetooth verze 5.0. Mnohé z vás potěší, že hodinky jsou voděodolné.

Máte na výběr mezi dvěma verzemi Lenovo Watch X. Ty se naštěstí neliší svým výkonem či funkcemi, ale prostým řemínkem. Lze si tak vybrat mezi pleteným kovovým náramkem nebo klasickým koženým. Je však nutno brát v potaz, že se tato záležitost odrazí na ceně. Hodinky jsou samozřejmě kompatibilní jak s Androidem, tak i s iOS.

Za toto vše přitom zaplatíte 1 195 Kč. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

Chytrý náramek Huawei Band A2

Honor uvedl na trh fitness náramek Honor Band A1, který měl konkurovat zejména Xiaomi MiBand. Nedávno jsme se ale dočkali druhé generace, která přináší navíc jednu podstatnou novinku – displej.

Honor Band A2 disponuje dotykovým OLED panelem s úhlopříčkou 0,96 palců. Ten zejména zobrazuje čas, datum, stav baterie, fitness hodnoty a také notifikace a další informace ze smartphonu. Proprietární systém náramku podporuje mobily se systémy Android 4.3 a iOS 8+.

Další podstatnou novinkou je senzor srdečního tepu, který u původního modelu chyběl. Všemu dodává energii baterie o kapacitě 90 mAh. Výrobce uvádí, že zařízení vydrží na jedno nabití 5 dnů, přičemž v pohotovostní režimu se dá dosáhnout až 18 dnů. Konektivita je zajišťována technologií Bluetooth 4.2. Chytrý náramek dokonce disponuje i certifikací IP67. 

Za toto vše přitom zaplatíte 440 Kč. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás náramek zaujal, zakoupit jej můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim