reklama

Firefox ScreenshotGo vám pomůže s organizací vašich snímků obrazovek

Firefox ScreenshotGo vám pomůže s organizací vašich snímků obrazovek
2019-05-24T16:29:23+01:00
• 24. 5. 2019

Komunita v rámci XDA je mezi širokou veřejností velmi oceňována. Dokáže totiž nejen poradit, ale také mnohdy přijde na zajímavé novinky. Například nyní jsme díky XDA zjistili, že se chystají změny v rámci screenshotů, tedy vytváření snímků obrazovky. 

Firefox ScreenshotGo je nyní ve fázi testování

A právě mobilní webový prohlížeč Firefox se dočkal novinky v podobě ScreenshotGo. Tato funkce vám pomůže s organizací všech dosud vytvořených snímků obrazovky. Kromě toho vám také pomůže s vyhledáváním snímků pomocí textu. Pokud tedy například hledáte konkrétní článek, který máte vyfocený (vytvořili jste snímek obrazovky v mobilním prohlížeči), můžete jej vyhledat pomocí tectu z článku. 

Kromě toho dokáže Firefox ScreenshotGo skenovat a rozpoznat text ze screenshotů pořízených externě. Tato funkce je nyní ve fázi testování. K dispozici je tedy pouze v rámci beta verze Firefoxu. Mimochodem, ScreenshotGo disponuje ještě jednou vychytávkou. Nabízí totiž funkci pod názvem „Go button“, což je v podstatě plovoucí tlačítko, které uživatelům umožňuje zachytit aktuální obrazovku. 

logo-app Firefox ScreenshotGo Beta - Find Screenshots Fast Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim