reklama

TOP bezdrátová sluchátka, která jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka, která jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-05-29T13:29:02+02:00
• 29. 5. 2019

Velká akce na bezdrátová sluchátka!

Jaro je tu a s ním i pořádná nálož slev. Internetový obchod Gearbest si připravil i další bezdrátová sluchátka za sníženou cenu. K dispozici jich je opravdu velká hromada, tudíž máte z čeho vybírat. Můžete si například zakoupit značková sluchátka od Xiaomi, ale také i sluchátka od méně známého výrobce. Ceny začínají od 200 Kč. Kupujte ZDE.

Alfawise HQB sluchátka v akci!

Čínskou společnost Alfawise vám není třeba nijak podrobně představovat. Všichni totiž moc dobře víte, že jde o výrobce, který dokáže vyrobit skvělá sluchátka za velmi nízkou cenu. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Alfawise představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka.

Sluchátka dodávána se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí například AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. Samotná výdrž sluchátek činí šest hodin, tedy v případě, že používáte obě dvě. Pokud ale použijete pouze jedno sluchátko, například jako hands free, dostanete se až na deset hodin používání. Samotná dokovací stanice pak vydrží dalších dvanáct hodin.

Originální Alfawise HQB sluchátka na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 413 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBHQB0509, zaplatíte jen 352 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Sabbat X12 Pro po vzoru AirPods

Za nízkou cenu, jen 966 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka Sabbat X12 Pro s baterií o kapacitě 750 mAh. Doba přehrávání činí osm hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Originální Sabbat X12 Pro na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 966 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Haylou GT1 od Xiaomi v akci!

Xiaomi se nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka. Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem Haylou GT1. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Sluchátka Haylou GT1 se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tato sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měla vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Sluchátka, vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení, budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 5.0. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měla sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Originální Haylou GT1 od Xiaomi na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 598 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Další bezdrátová sluchátka v akci!

Internetový obchod Gearbest si připravil i další bezdrátová sluchátka za sníženou cenu. K dispozici jich je opravdu velká hromada, tudíž máte z čeho vybírat. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim