reklama

Samsung Galaxy Fold Game of Thrones edice za 8 200 dolarů

Samsung Galaxy Fold Game of Thrones edice za 8 200 dolarů
2019-05-22T18:00:00+01:00
• 22. 5. 2019

Ruská společnost Caviar se specializuje na luxusní dárky a také na předělávky nejrůznějších top modelů. Zpravidla je obloží zlatem, kůží a jinými luxusními materiály, přičemž se kolikrát zapracuje i na rytinách nebo něčem podobném. Naposledy jsme se například dočkali nových iPhonů ve speciální úpravě v hodnotě 100 000 Kč. Nyní zde máme skutečnou raritu. Samsung Galaxy Fold ve speciální edici Game of Thrones.

Galaxy Fold Game of Thrones

Možná nepatříte mezi fanoušky seriálu Hry o trůny, ale asi jste o něm slyšeli. Tento týden se odvysílal poslední díl a při této příležitosti společnost Caviar uvedla speciální edici smartphonu Samsung Galaxy Fold. Rovnou můžeme prozradit, že cena byla stanovena na 8 200 dolarů, což je v přepočtu 189 600 Kč bez daně a dalších poplatků. Česká cena by se mohla vyšplhat až na 246 500 Kč.

Ale jak asi tušíte, ani kdybyste ihned zaplatili takovou sumu, mobil byste nedostali nějak brzy. Samsung totiž stále řeší komplikace s tímto mobilem a zatím není známo, kdy půjde do prodeje. Aby toho nebylo málo, na speciální edici Galaxy Fold je název chystané knihy The Winds of Winter od autora George R. R. Martin, která ještě není dokončená.

Kromě obložení mobilu zlatem a kůží se například nabízí nejrůznější rytiny nebo dokonce mapa. Zavírací mechanismus byl obohacen zámkem, takže se nespoléhá jen na magnety.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim