reklama

Kompletně bezdrátová sluchátka QCY T2C nabídnou 32 hodin hraní sponzorovaný článek

Kompletně bezdrátová sluchátka QCY T2C nabídnou 32 hodin hraní [sponzorovaný článek]
2019-05-19T08:11:59+02:00
• 19. 5. 2019

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka QCY T2C s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 850 Kč. Cena je jen krátkodobá, jelikož jde o předprodej. V měsíci červnu půjde cena nahoru, předpokládáme alespoň o dvě stě korun českých. Nyní si tak můžete předobjednat nová kompletně bezdrátová sluchátka od QCY za cenu 850 Kč a získáte tak více než den hraní, automatické párování či Bluetooth ve verzi 5.0.

QCY T2C

QCY T2C za bezkonkurenční cenu

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T2C s baterií o kapacitě 800 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až čtyři hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně co 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Nástupce verze T1C Mini se zlepšil opravdu skokově!

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 850 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Nezapomeňte, že cena se v měsíci červnu zvedne.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim