reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka i11 TWS na Cafago.com Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka i11 TWS na Cafago.com [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2019-05-20T16:30:46+02:00
ÔÇó 18. 5. 2019
3

V dne┼ín├ş dob─Ť u┼ż jsou bezdr├ítov├í sluch├ítka t├ęm─Ť┼Ö nutnost├ş, obzvl├í┼ít─Ť pro telefony, kter├ę nemaj├ş jack. Dnes v├ím takov├íto sluch├ítka p┼Öin├í┼í├şme, a to konkr├ętn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka i11 TWS. Nyn├ş za ├║┼żasnou cenu pouh├Żch 190 korun na webu Cafago.com.

Bezdrátová sluchátka za pakatel

Sluch├ítka i11 TWS se m┼»┼żou pochlubit exkluzivn├şm designem, kter├Ż spojuje prakti─Źnost a z├írove┼ł pohodl├ş u┼żivatele. Tato sluch├ítka v├í┼ż├ş pouze 4 gramy, tak┼że nebudou zat─Ť┼żovat va┼íe u┼íi. To ale neznamen├í, ┼że by v├ím p┼Öi sebemen┼í├şm pohybu m─Ťla vypadnout z u┼í├ş. Tomu tak├ę napom├íh├í pr├ív─Ť absence kabel┼», d├şky kter├ę m┼»┼żete se sluch├ítky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnut├ş.

Sluch├ítka, vzhledem k jejich bezdr├ítov├ęmu proveden├ş, budete muset nab├şjet ve speci├íln├ş nab├şje─Źce, kter├í se p┼Öipojuje na USB kabel. P┼Öipojuj├ş se pomoc├ş Bluetooth verze 5.0. D├şky tomu si je m┼»┼żete u┼ż├şt a┼ż na vzd├ílenost 10 metr┼» od za┼Ö├şzen├ş. V├Żrobce tak├ę slibuje dlouhou ┼żivotnost. Vzhledem k cen─Ť sluch├ítek nab├şdnou kvalitn├ş zvuk s hlubok├Żmi basy. Na jedno nabit├ş by m─Ťla sluch├ítka vydr┼żet a┼ż 2 hodiny poslouch├ín├ş hudby. Sluch├ítka nab├şzej├ş tak├ę vestav─Ťn├Ż mikrofon, u┼żivatel s nimi tedy m┼»┼że pohodln─Ť telefonovat.

Tato sluch├ítka nyn├ş m┼»┼żete m├şt i s nab├şjec├şm boxem za ├║┼żasnou cenu, a to pouh├Żch 190 K─Ź. Pokud v├ís tedy zaujaly, ur─Źit─Ť nav┼ítivte str├ínky internetov├ęho obchodu Cafago.com.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Daniel Civiš

21. 5. 2019, 6:35

Je to ┼ímejd, vydr┼ż├ş to tak hr├ít p┼»l hodiny a mus├ş se to nab├şjet. Ta v├Żdr┼ż baterie 2 h co p├ş┼íete to je ┼że to mus├şte 4x dob├şt ­čśÄ­čĹÄ

Vladimir Trubka

20. 5. 2019, 9:45

Long Battery Life:
45mAh battery in each headphone ensures 2 hours of working time, which can be charged automatically in the 350mAh charging box, supporting up to 100 hours of standby time.
Tak tedy dve hodiny a ne ctyri,autore.

Tomáš Hubka

20. 5. 2019, 14:30

Dobr├Ż den, d─Ťkujeme za upozorn─Ťn├ş, p┼Öeklep jsme opravili.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim