reklama

Chytré auto od T-Mobile získalo webové rozhraní

Chytré auto od T-Mobile získalo webové rozhraní
2019-05-19T09:11:35+02:00
• 19. 5. 2019
1

Chytré auto od mobilního operátora T-Mobile získalo novou funkci, a tou je webové rozhraní, přes které se mohou uživatelé dívat na své vozy, kontrolovat jejich stav a zjišťovat si podrobnější informace. Novinka přichází na základě reakcí od samotných uživatelů, kterým tato funkce výrazně chyběla.

Chytré auto T-Mobile

Webové rozhraní není plnohodnotné

„Potřeba snadnějšího a pohodlnějšího přístupu k informacím z pohodlí kanceláře – to byla nejčastější zpětná vazba našich zákazníků,“ říká Otakar Mráz, senior manažer Consumer IoT HUB, jehož tým řídí zavádění produktu v celé Evropě, a dodává: „Především firemní zákazníci nyní oceňují, že na monitoru počítače nově vidí, kde se v jeden moment nachází všechny vozy jejich vozového parku, kolik kilometrů ujely, kde se nachází a podobně.“ Zákazník si může pohodlně exportovat detaily o jednotlivých jízdách, včetně rozdělení na firemní a soukromé, jako podklad pro knihu jízd.“

Webové prostředí aplikace Chytré auto není zatím plnohodnotná, uživatel se například nemůže registrovat anebo přidat nový automobil do svého účtu. K webovému rozhraní nemáme zatím zpětnou vazbu od uživatelů, ale k samotným aplikacím se uživatelé na iTunes a na Google Play vyjadřují a nehodnotí je příliš kladně. Průměr hodnocení z obou obchodů je 3,5/5* a komentářích si uživatelé dlouhodobě stěžují na problémy aplikace.

Chytré auto T-Mobile

Co vše Chytré auto umí na území Evropské Unie:

  • lokalizace vozu
  • styl jízdy a základní statistiky
  • stav baterie
  • orientační diagnostika poruch
  • upozornění o odtahu, otřesech, vyjmutí zařízení, výjezdu z vyznačené oblasti nebo
    rychlostním limitu
  • bezplatnou asistenční službu
logo-app Chytré auto for T-Mobile Mojio Inc. Zdarma ANDROID logo-app Chytré auto for T-Mobile moj.io Inc. Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Ondřej Láznička

19. 5. 2019, 11:53

Webové rozhraní vypadá celkem dobře, bylo by pěkné mít tam možnost vytvářet si virtuální oblasti některý překlady jsou trošku krkolomný jinak v pohodě

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim