reklama

Jak funguje AirPlay 2 na televizorech od Samsungu video

Jak funguje AirPlay 2 na televizorech od Samsungu [video]
2019-05-20T16:40:44+02:00
• 20. 5. 2019

V průběhu tohoto týdne se majitelé produktů s logem nakousnutého jablka dočkali nových aktualizací, včetně iOS 12.3 a tvOS 12.3. Při této příležitosti společnost Apple implementovala zbrusu novou aplikaci pod názvem Apple TV, která byla původně představena v březnu letošního roku. 

AirPlay 2 podporuje televizory Samsung

Mimo jiné se Apple rozhodl podporovat televizory od Samsungu, respektive zpřístupnil funkci AirPlay 2. A právě tuto novinku se rozhodl zahraniční server MacRumors otestovat. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak vlastně funkce funguje v praxi.

Kolegové z MacRumors měli k dispozici televizor Samsung 2018 Q6F, který je s funkcí samozřejmě kompatibilní. Nejedná se ale o jediný televizor podporující AirPlay 2. Prostřednictvím aktualizace budou kompatibilní i další televizory Samsung. 

Samsung však nabízí i televizní aplikaci. Ta vypadá velice podobně jako vlastní Apple. Samsung dokonce uživatelům nabízí i kategorii Kanály, díky kterým si majitel televizoru může vybrat mezi HBO, Starz, Showtime a dalšími.

V tomto případě můžete AirPlay 2 používat pro streamování hudby z telefonu či obsah z aplikací (YouTube a další). Samozřejmě lze funkci aktivovat z Control Centeru. Podle zahraničního serveru MacRumors funguje AirPlay 2 s televizory Samsung naprosto bezchybně. Vlastně funguje velice podobně, jako v případě Apple TV. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim