reklama

IGTV to vzdává, nabídne i běžná horizontální videa

IGTV to vzdává, nabídne i běžná horizontální videa
2019-05-24T09:40:06+02:00
• 24. 5. 2019
1

IGTV je poměrně mladá služba, za kterou stojí Instagram, tedy Facebook. V podstatě měla nabídnout pokročilejší službu pro sledování delších videí. Dalo by se říci, že IGTV vznikla z Příběhů (Stories), ale cílem bylo nabídnout více obsahu v podobě delších videí. I proto všechen obsah byl vertikální, což se u Příběhů hodí vzhledem délce, ale kdo by chtěl neustále sledovat taková videa nebo takto natáčet. IGTV nyní bere zpátečku a nabídne běžný obsah.

IGTV vertikálně i horizontálně

Instagram se snaží naslouchat divákům i tvůrcům obsahu, takže například přinesl ukázky obsahu IGTV do běžného streamu Instagramu. Nyní opět vyslechl tvůrce, kteří žádali i možnost publikování videí i běžnějším horizontálním formátu. Nejenže se vleze více obsahu, ale i delší sledování je pohodlnější.

Kvůli tomu došlo i na úpravu ovládacích prvků, respektive jsme se dočkali jedné ikony navíc, která roztáhne video do plného formátu a uživatel bude muset překlopit mobilní telefon do horizontální polohy.

Skoro by se dalo říci, že služba ztrácí svůj charakteristický prvek a nyní bude muset nabídnout více funkcí, aby mohla konkurovat službám jako Youtube. Budeme si muset počkat, co ještě bude bude změněno nebo přidáno.

logo-app IGTV Instagram Zdarma ANDROID logo-app IGTV Instagram, Inc. Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

24. 5. 2019, 14:07
Android aplikace

No to je zázrak! Konečně nebudu muset otáčet mobil jak i**ot

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim