reklama

Garmin přináší podporu pro sledování menstruačních cyklů

Garmin přináší podporu pro sledování menstruačních cyklů
2019-05-02T13:29:30+02:00
• 2. 5. 2019
1

Společnost Garmin zřejmě netřeba úplně představovat. Všichni moc dobře totiž víte, že se jedná o velmi populárního výrobce GPS navigací a chytrých hodinek. A právě Garmin si pro své uživatele připravil velice zajímavou novinku.

Garmin vám nově pomůže s vašimi cykly

Dle tiskové konference společnosti Garmin bude hned celá řada náramků a chytrých hodinek podporovat sledování menstruačních cyklů. Nová funkce uživatelům umožní zaznamenávat různé příznaky a sledovat cykly. To vše prostřednictvím aplikace Garmin Connect.

Garmin byl v minulosti opravdu vnímán jen jako výrobce GPS navigací. Když tedy uvedl své první chytré hodinky a náramky, mnoho lidí tuto společnost nebralo vážně. Ovšem za uplynulá léta se z Garminu stal opravdu zajímavý výrobce, který dokáže uživatelům naservírovat mnoho funkcí za málo peněz. 

Garmin například do svých nositelných náramků a hodinek implementuje nejrůznější sportovní a outdoorové funkce. A uživatelům přináší další novinku v podobě sledování menstruačních cyklů. K této nové funkci se společnost vyjádřila následovně:

„Jakmile začne vaše období, můžete se na něj mnohem jednodušeji připravit. Například v roce 2002 Paula Radcliffe prolomila světový rekord v maratonu, neboť s předstihem řešila své menstruační křeče.

Standardně vaše tělo přirozeně touží po vysokém množství bílkovin. Během menstruačního období si tak můžete pomoci čočkou nebo libovým masem. Během prvních dvou týdnů je pak vaše tělo perfektně připraveno na použití maximální síly a rychlosti. A to je právě nejlepší čas, kdy můžete pořádně začít s tréninkem.“

Novou podporu pro sledování menstruačních cyklů si samozřejmě můžete stáhnout jako aktualizaci prostřednictvím aplikace Garmin Connect.

logo-app Garmin Connect™ Garmin Zdarma ANDROID

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tomáš Dvořáček

3. 5. 2019, 23:00

U Garminu novinka, u Fitbitu bezna a dlouho pouzivana vec.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim