reklama

Facebook představil funkci Meet New Friends, uživatelé se bojí o soukromí

Facebook představil funkci Meet New Friends, uživatelé se bojí o soukromí
2019-05-03T09:44:51+02:00
• 3. 5. 2019
3

Facebook na své vývojářské konferenci F8 2019 představil novou funkci pod názvem Meet New Friends. Největší sociální síť během konference uvedla, že je funkce navržena tak, aby pomohla uživatelům začít přátelství s ostatními uživateli z jejich sdílených komunit, jako je například město, škola či práce. 

Meet New Friends vám pomůže najít nové přátele

Vzhledem k tomu, že tato novinka může vyvolat obavy o soukromí, což je rozhodně poslední věc, o které Facebook chce slyšet, Facebook upozornil na to, že Meet New Friend je opt-in nástroj. To v praxi znamená, že se setkáte pouze s jinými lidmi, kterou funkci zapnuli. 

Facebook prohlásil, že novinka je prozatím v testovací fázi, ovšem k dispozici by měla být velmi brzy. Kromě toho, Facebook také přepracoval své hlavní aplikace, o čemž jsme vás ale už informovali prostřednictvím tohoto článku. 

Co se týká funkce Meet New Friends, je stále velkou otázkou, zda opravdu Facebook nebude nijak ilegálně zpracovávat data o uživatelích. V minulosti to udělal již nesčetněkrát, tudíž bychom se nedivili, pokud by tomu došlo i tentokrát. Data a celkově informace jsou zkrátka a jistě velmi cenné na trhu. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hugo Wentyl

8. 5. 2019, 9:59

Zrušil? jako myslíš to jak sis odebral přístup ke svému účtu… Páč tvůj účet žije dál napořád… ;)

Karel Mička

3. 5. 2019, 10:53
Apple aplikace

Zrušil jsem ho na poprvé a napořád a jsem spokojený

Ota Navrátil

VIP 3. 5. 2019, 9:51
Android aplikace

S tištěnou verzí GDPR si Zuckerberg na záchodě utírá dozajista anus. Čekal jsem zlepšení bezpečnosti a soukromí. Vypadá to, že se nezměnilo vůbec nic a já asi po třetí zruším účet.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim