reklama

Apple právě vydal iOS 12.3.1, opravuje problémy s VoLTE a iMessage

Apple právě vydal iOS 12.3.1, opravuje problémy s VoLTE a iMessage
2019-05-24T18:59:04+02:00
• 24. 5. 2019

Aktualizováno 24.5

Společnost Apple právě nyní zveřejnila oficiální aktualizaci v podobě iOS 12.3.1. Tu si samozřejmě můžete stáhnout nejen na svůj iPhone, ale také iPad či iPod. Instalační balíček je k dispozici jako OTA (over-the-air) aktualizace, přičemž stáhnout si jej můžete i prostřednictvím iTunes.

Shrnutí všech novinek v rámci iOS 12.3.1:

  • Odstraňuje z aplikace Zprávy problém, v jehož důsledku se v seznamu konverzací mohly objevovat zprávy od neznámých odesilatelů, i když byla zapnutá volba Filtrovat neznámé odesilatele
  • Odstraňuje problém, který mohl bránit zobrazení odkazu Nahlásit ve vláknech zpráv od neznámých odesilatelů

Původní článek 24.5

Nejsou to ani dva týdny, kdy společnost s logem nakousnutého jablka zveřejnila zbrusu novou aktualizaci v podobě iOS 12.3, a už nyní tu máme další instalační balíček. Tentokrát se jedná o malou aktualizaci, která přináší jen drobné, leč důležité změny. 

iOS 12.3.1 již dnes večer, co přinese?

Apple se právě připravuje zveřejnit nový instalační balíček v podobě iOS 12.3.1. Novinka bude pochopitelně k dispozici ke stažení o něco později. Nicméně, operační systém iOS 12.3.1 přináší opravu chyb, které se nachází v současné verzi iOS 12.3. Jedná se především o chyby spojené s hlasovým voláním LTE. Společnost se také zaměřila na iMessage, ve kterém opravila filtrování a vytváření zpráv. 

Nová aktualizace tak opravuje problém, který mohl zabránit volání skrze VoLTE. Kromě toho opravuje problémy v aplikaci Zprávy, které mohly způsobit, že se v seznamu konverzací objeví zprávy od neznámých odesílatelů, a to i přesto, že uživatel povolil filtrování neznámých odesílatelů. 

Aktualizace by měla být k dispozici dnes večer. Jakmile jej Apple oficiálně zveřejní, budeme vás o tom ihned informovat prostřednictvím aktualizování tohoto článku. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim