reklama

Action Launcher se dočkal velké aktualizace

Action Launcher se dočkal velké aktualizace
2019-05-02T10:39:28+02:00
• 2. 5. 2019
1

Jeden z nejvíce oblíbených launcherů pro operační systém Android je jednoznačně aplikace Action Launcher. K dnešnímu dni si jej totiž stáhlo více než pět milionů uživatelů. Aplikace vyvinul velmi zkušený vývojář Chris Lacy. Právě ten se rozhodl pro své uživatele připravit dárek v podobě nového instalačního balíčku.

Action Launcher ve verzi 40 přináší zajímavé novinky

Nová verze 40 přináší nejen nové ikony, ale také mnoho důležitých vylepšení. První věc, které si uživatel všimne, je zbrusu nová barevná ikona. K dispozici je také nová funkce Search umožňující uživatelům prohledávat mnohem hlouběji web. Můžete například i zkontrolovat svou historii vyhledávání a podobně. 

Vlastně můžete pomocí Action Launcheru zjistit a nastavit vše týkající se operačního systému Android, a to přímo z domovské obrazovky. Je důležité poznamenat, že funkce Search je k dispozici pro všechny uživatele, nikoliv pouze pro předplatitele. V neposlední řadě se uživatelé mohou těšit na lepší specifikaci vyhledávacího nástroje. Kromě Googlu je k mání také nativní podpora pro Bing či DuckDuckGo.

Opravy chyb a vylepšená stabizace jsou pak samozřejmostí. Nejnovější instalační balíček si již nyní můžete stáhnout bezplatně z Obchodu Play. 

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Sepp Winkler

2. 5. 2019, 12:49

Je to vynikajúci launcher. Používam ho už roky, kúpil som pro verziu a som spokojný. Chris Lacy je trochu svojský :) Je ale otázne, nakoľko bolo práve nové vyhľadávanie potrebné, v podstate supluje vyhľadávanie Google. radšej mohol zapracovať niektoré iné požiadavky používateľov.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat