reklama

TOP gadgety do 500 Kč: Chytrý náramek, bezdrátová sluchátka a další! sponzorovaný článek

TOP gadgety do 500 Kč: Chytrý náramek, bezdrátová sluchátka a další! [sponzorovaný článek]
2019-04-27T09:40:29+01:00
• 26. 4. 2019

Gadgety: Zásuvka, kterou ovládáte odkudkoli

Díky tomu, že zásuvku Bilikay SP10 můžete připojit k WiFi, tak ji následně můžete ovládat odkudkoli pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu. Aplikace komunikuje se zásuvkou pomocí cloudového serveru, takže například když jdete domů, můžete si již předem zapnout světla. Možnostem se meze nekladou a může si tak, když jste mimo domov, zapnout topení či si spustit televizi. Možnosti jsou nepřeberné, můžete spustit kávovar, přívod vzduchu do akvária, taktéž dokáže být ovládán pomocí domácích asistentů jako je Google Home či Amazon Alexa.

Pokud například se vám nechce večer vstávat z postele, abyste šli zhasnout, stačí například lampičku v ložnici zhasnout pomocí vypnutí této chytré WiFi zásuvky Bilikay SP10. Také si můžete nastavit automatické spuštění, například když je zaznamenána nižší než limitní teplota, tak chytrá zásuvka Bilikay SP10 zapne klimatizaci. Praktickou vychytávkou je i časovač, který automaticky spouští a vypíná zásuvku. Tak si můžete například nastavit vypnutí/zapnutí routeru, stolního počítače, kávovaru či televize.

Chytrou zásuvku, ovládanou přes internet, pořídíte již za krásných 251 Kč. Jen upozorníme, že cena byla ponížena z původních 345 Kč. A to už za zkoušku stojí. Kupujte na stránkách Gearbestu ZDE.

Bezdrátová sluchátka za akční cenu!

Originální i14 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 213 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Společnost na své konferenci odhalila nová sluchátka pod názvem i14 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0.

Bilikay D015 za bezkonkurenÄŤnĂ­ cenu!

Za nízkou cenu, jen 434 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka Bilikay D015 s baterií o kapacitě 500 mAh. Doba přehrávání činí pět hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 434 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Bilikay D015 sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. A pozor, slevový kupón je k dispozici jen pro 10 nejrychlejších! Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

Alfawise HQB sluchátka v akci!

Čínskou společnost Alfawise vám není třeba nijak podrobně představovat. Všichni totiž moc dobře víte, že jde o výrobce, který dokáže vyrobit skvělá sluchátka za velmi nízkou cenu. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Alfawise představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka.

Sluchátka dodávána se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí například AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. Samotná výdrž sluchátek činí šest hodin, tedy v případě, že používáte obě dvě. Pokud ale použijete pouze jedno sluchátko, například jako hands free, dostanete se až na deset hodin používání. Samotná dokovací stanice pak vydrží dalších dvanáct hodin.

Originální Alfawise HQB sluchátka na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 457 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytrý náramek Bilikay H109 jen nyní ve slevě za 869 Kč!

Bilikay H109 přichází rovnou ve třech barevných provedeních: černá, modrá a červená. Oproti předchozí verzi se Bilikay H109 příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 0,96 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 100 mAh by měla vydržet 15 dní. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U Bilikay H109 je přítomna certifikace IP67. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální Bilikay H109 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 869 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim