reklama

Red Magic 3 nabídne vysokou obnovovací frekvenci displeje

Red Magic 3 nabídne vysokou obnovovací frekvenci displeje
2019-04-26T13:29:51+01:00
• 26. 4. 2019

Red Magic 3 se stane nadcházejícím top herním telefonem od společnosti Nubia. Bude se jednat o přímého konkurenta modelu Black Shark 2 od čínského výrobce Xiaomi. Nyní se na internetu objevilo hned několik zajímavých informací ohledně Red Magic 3. Na co přesně se můžeme těšit?

Red Magic 3 nabídne 90Hz displej a speciální ventilátor

Red Magic 3 by údajně měl nabídnout displej s vysokou obnovovací frekvencí. Dle zveřejněných informací by nadcházející herní smartphone společnosti Nubia měl disponovat 90Hz displejem. Jen pro informaci, většina současných modelů nabízí „pouhých“ 60Hz. 

Na twitterovém účtu Rolanda Quandta se dokonce objevil tzv. screenshot z telefonu, na kterém je zobrazeno dialogové okno, které umožňuje nastavit obnovovací frekvenci displeje. K dispozici jsou hned tři možnosti – auto, 60 a 90FPS. Jedná se tedy o důkaz, že bychom se měli u modelu Red Magic 3 dočkat 90Hz displeje. 

Skvělou informací také je, že si uživatel bude moci sám nastavit, zda bude displej používat obnovovací frekvenci v podobě 60 či 90FPS. To ale není jediná věc, kterou zveřejněný screenshot odhalil. 

Pokud bychom se podívali na pozadí dialogového okna, můžeme si všimnout možnosti nabídky pro Centrum her. Nastavení obnovovací frekvence displeje je v menu „Basic“, ovšem ještě před ním se nachází další menu pod názvem „Fan“. 

Red Magic 3 by navíc měl být vybaven speciálně vestavěným ventilátorem, tzv. hybridním chladícím systémem kombinující chlazení kapalinou a vzduchem. Co se dalších specifikací týká, k dispozici by měla být také poměrně velká kapacita baterie, 5 000 mAh, a podpora rychlého nabíjení. Kromě toho se dočkáme jednoho zadního fotoaparátu či čtečky otisků prstů na zadní straně zařízení. Společnost Nubia novinku představí 28. dubna v Číně, přičemž na trh se dostane začátkem května.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim