reklama

Nova Launcher 6.1 získává Google Discovery v tmavém

Nova Launcher 6.1 získává Google Discovery v tmavém
2019-04-13T13:04:42+01:00
• 13. 4. 2019

Nova Launcher patří mezi nejpopulárnější alternativy pro základní prostředí na smartphonech. Nejenže nabízí poměrně dost možností nastavení, ale integruje do sebe i další součásti jako třeba Google Discovery, což mnozí budou znát spíše pod označením Google Now. S novou aktualizací jsme se dočkali zajímavé novinky.

Nova Launcher v tmavém

Nova Launcher již nějakou dobu nabízí tmavý režim, bohužel se to netýkalo části Google Discovery. V nejnovější verzi si ale konečně můžete nastavit, že i tato informační karta může nést tmavé nastavení, jako je to na jiných mobilních telefonech. Bohužel stále není Google Discovery přímou součástí a ostatně ani nebude. Pro aktivaci musíte skrze Nova Luancher stáhnout dodatečnou aplikaci.

Další novinka se týká informačních teček u aplikací. Nově si můžete skrze nastavení zvolit oznamování skrze běžná čísla, takže budete ihned vědět, kolik notifikací na vás čeká. Co se týče dalších novinek, došlo jen na několik drobných změn v designu. Například byla rozšířena podpora tapet u mobilů s výřezem. Také byla aplikace více optimalizována a samozřejmě došlo na opravu chyb.

logo-app Nova Launcher TeslaCoil Software Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim