reklama

Kódová jména Pixelů 4 se poodhalují, označují 3 zařízení

Kódová jména Pixelů 4 se poodhalují, označují 3 zařízení
2019-04-13T11:29:30+01:00
• 13. 4. 2019

V tuto chvíli netrpělivě čekáme na levnější modely Pixel, které by mohl Google představit na nadcházející konferenci Google I/O, případně se dočkáme samostatné akce. V podstatě už víme, jak budou vypadat a jaké specifikace nabídnou. Touto dobou jsme minulý rok již znali podobu top modelů Pixel 3, ale zatím se Googlu daří uchovat design v tajnosti. To se ale nedá říci o kódových jménech.

Google Pixel 4 bude mít zřejmě „prostřelený“ displej

Pixel 4, Pixel 4 XL a ještě jedno zařízení?

Již dříve se podařilo zachytit nějaká kódová jména pro budoucí Pixely 4, ale vzhledem k tomu, že se jednalo o drobné zmínky v samotné aplikaci Google, nebyli jsme si jistí. Nyní ale díky vyřešení určité chyby v Android Open Source Project v rámci SELinux se dozvídáme o kódových jménech budoucích novinek.

V první řadě zde máme jméno „coral“, které je přiřazeno smartphonu Pixel 4. Označení „flame“ patří mobilu Pixel 4 XL. Je zajímavé, že se objevuje ještě označení „needlefish“, ale netušíme, o jaké zařízení se jedná. Vzhledem k povaze komentáře u opravené chyby se dá odhadovat, že se jedná o třetí zařízení, ale je těžké odhadnout, jestli se jedná o mobil, tablet nebo něco jiného.

Je docela možné, že se teprve Google rozhodne, která dvě zařízení představí, případně zde budou skutečně tři novinky. V tuto chvíli máme jen náznaky specifikací. Nikoho nepřekvapí, že dojde na použití Snapdragonu 855. Nyní se ale konečně dočkáme navýšení operační paměti na 6 GB, což je dobrý posun oproti současným modelům.

Zdroje: 9to5google.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim