reklama

HTC oživí nabídku o jeden přírůstek

HTC oživí nabídku o jeden přírůstek
2019-04-20T13:44:04+02:00
• 20. 4. 2019

Zdroj: AndroidCommunity

Dva na sobě nezávislé zdroje přibližují žhavou mobilní novinku od společnosti HTC, která se v poslední době hodně stáhla v produkci chytrých telefonů a tak model skrývaný pod kódovým označením 2Q7A100 může být velmi příjemným oživením. Telefon stihl projít již dvěma testy v benchmarku AnTuTu a Geekbench, takže známe přesnější specifikace. Poslední zařízení od tchajvanského výrobce je Desire 12s z prosince loňského roku.

Slibné vyhlídky

Zástupce by měl disponovat displejem s rozlišením 2 160 x 1 080 pixelů, ale přesnou úhlopříčku bohužel zatím neznáme. O hlavní výkon se postará osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu, grafický čip Adreno 616 a 6GB operační paměť RAM. Budoucí majitelé dostanou 128 GB volného prostoru v interním úložišti. Tam navíc nemusí být opomenout ani slot pro paměťovou microSD kartu.

Výčet specifikací uzavírá operační systém Android v aktuální verzi 9.0 Pie, kterou ovšem bude přebíjet vlastní uživatelské rozhraní Sense UI. Navíc nelze vyloučit nasazení minimálně dvou hlavních fotoaparátu v zadní části nebo technologie NFC pro bezkontaktní platby. Tato novinka by mohla zapadat do populární modelové řady Desire či dva roky staré série U, kam jsou soustředěna podobně vybavená zařízení.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim