reklama

ASUS Zenfone 6 poodhalen díky FCC dokumentům

ASUS Zenfone 6 poodhalen díky FCC dokumentům
2019-04-20T15:44:35+02:00
• 20. 4. 2019

Představení nového kousku v podobě Zenfone 6 je naplánováno na příští měsíc. Zařízení bylo nyní certifikováno u FCC a zveřejněné dokumenty odhalují klíčové vlastnosti o novém vlajkovém modelu od společnosti ASUS. 

ASUS Zenfone 6 nebude žádný hit

Nově chystaný model nese klíčové označení ASUS_I01WD. Srdcem vlajkového modelu má být nový procesor SM8150, nebo-li Snapdragon 855 od společnosti Qualcomm. Na zadní straně telefonu se má nacházet hned dvojice fotoaparátů, ty by pak měly být uspořádány vodorovně a odděleny přisvětlovací LED diodou. Pod samotnými fotoaparáty pak bude umístěna čtečka otisků prstů. 

Zenfone 6 kromě těchto hardwarových vychytávek nabídne také podporu 18W rychlého nabíjení a dvou SIM karet. Samotný přístroj byl dokonce před měsícem nalezen v mobilní aplikaci AnTuTu a dle výsledků bude dodáván s displejem s rozlišením 2340 x 1080 pixelů. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se pak měla starat operační paměť s kapacitou 6 GB. 

K dispozici bude samozřejmě i vnitřní 128GB úložiště pro ukládání soukromých dat. Těšit se ale můžeme i na softwarovou stránku, neboť telefon bude mít předinstalovaný operační systém Android 9 Pie. 

Doposud ale nebyla zjištěna žádná klíčová funkce, díky níž by se ASUS Zenfone 6 stal zajímavějším telefonem. Na druhou stranu by se mělo jednat o vlajkový model za velmi přijatelný peníz. A to je možná důvod, proč zde zřejmě nenajdeme optický zoom či bokeh. 

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat