reklama

Apple chce restart svých příjmů, plánuje aktualizovat iPhone 8

Apple chce restart svých příjmů, plánuje aktualizovat iPhone 8
2019-04-20T11:39:54+01:00
• 20. 4. 2019
2

Společnost Apple s největší pravděpodobností uvede na trh novou verzi 4,7palcového telefonu s logem nakousnutého jablka. Počátkem příštího roku bychom se údajně měli dočkat nového iPhonu 8.

Nejedná se o žádnou překvapivou informaci. Apple má dlouhodobě zájem konkurovat střední třídě a právě tento kousek by mohl ostatním značkám pořádně zatopit. Navíc chce americký technologický gigant zvýšit svůj podíl na trhu. 

iPhone 8 bude mít těžký úkol

S touto informací původně přišla tchaj-wanská společnost Fubon Securities Investment Trust. Ta ve své zprávě uvedla, že se Apple chystá představit aktualizovaný iPhone 8, a to počátkem roku 2020. Ten by pak měl nabídnout stejný 4,7palcový LCD displej. 

Hlavní změny se však budou týkat použitého procesoru, kterým by měl být dosud nevyrobený A13. Na zadní straně telefonu se pak bude nacházet klasický fotoaparát s jedním objektivem. Kromě toho bude k dispozici základní 128GB vnitřní úložiště pro soukromá data. 

Očekává se také, že Apple ihned pro začátek prodeje vyrobí více než 20 mil. kusů telefonů. V tomto případě by se měla cena pohybovat okolo 649 dolarů, což je zhruba 14 278 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden dolar. Díky této nízké cenové hladině by měl iPhone 8 druhé generace lépe konkurovat čínským soupeřům, jako je Xiaomi, Oppo či Vivo. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jaroslav Hronek

20. 4. 2019, 14:23

Ale oproti nim bude vypadat jako by vypadala sovětská televize v dnešním elektru.

Jaroslav Hronek

20. 4. 2019, 13:54

Ale oproti ním to bude od pohledu krumpl, s rámy jako sovětská televize

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim