reklama

Facebook možná sjednotí způsob konzumování příběhů a příspěvků

Facebook možná sjednotí způsob konzumování příběhů a příspěvků
2019-04-16T09:42:54+01:00
• 16. 4. 2019

Facebook se možná připravuje na jednu z největších změn v poslední době, ale to ještě neznamená, že by si nepohrával s dalšími možnostmi a změnami. Nyní se začíná testovat trochu jiný způsob konzumace obsahu, kde bychom se mohli dočkat spojení několika typů příspěvků.

Stories a příspěvky v jednom

Facebook neposkytuje prostor jen pro sdílení příspěvků. I zde můžete zveřejňovat Stories (Příběhy), tedy fotky a videa, přičemž po 24 hodinách dojde k odstranění. Právě tento koncept Facebook možná upraví tím, že do běžného obsahu přidá také příspěvky jiných uživatelů a News Feed. Vše by mělo být pohromadě.

informovala o této novince na svém Twitter účtu, přičemž si také všimla, že v v obsahu jako takovém se najde prostor i pro sponzorované příspěvky. Zatím není známo, jestli půjde toto sjednocení vypnout, nebo jestli se ho dočkáme v dohledné době. Jane si také všimla, že zde chybí jakákoliv možnost pozastavení a že na každý příspěvek má uživatel pouze 6 sekund. V případě delšího textu se jedná o krátký limit, ale odhaduje se, že se jedná o nedodělek.

Zdroje: engadget.com, mobilesyrup.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim