reklama

Bose reproduktory nově podporují AirPlay 2

Bose reproduktory nově podporují AirPlay 2
2019-04-20T18:00:38+01:00
• 20. 4. 2019

Společnost Bose tento týden velmi tiše představila podporu AirPlay 2 pro řadu svých chytrých reproduktorů BoseSmart. Společnost zaměřená na tvorbu audio soustav tuto novinku představila prostřednictvím svého oficiálního učtu na Twitteru.

Řada reproduktorů BoseSmart byla představena teprve koncem loňského roku, přičemž podporuje Wi-Fi a Bluetooth připojení či dokonce také chytrou asistentku Alexa. Podporu AirPlay 2 od Applu nově nabízí Bose Home Speaker, Soundbar 500 a Soundbar 700. Bose na svých internetových stránkách také prohlásil, že aktualizaci lze získat prostřednictvím aplikace Bose Music.

Bose a podpora AirPlay 2

Pomocí této funkce je možné velmi jednoduše streamovat hudbu z iTunes pro Mac a prakticky také libovolnou aplikaci pro iPhone, iPad a iPod, včetně Apple Music, Spotify, YouTube, Hulu, Pandora a Netflix. Nově tedy majitelé Bose reproduktorů budou moci tuto funkci používat, samozřejmě pouze v rámci Wi-Fi připojení. 

AirPlay umožňuje také Siri ovládat přehrávání hudby v rámci Apple Music nebo Podcasty na kompatibilních reproduktorech Bose. Stačí k tomu pouze iPhone, iPad či iPod Touch. Pro příklad nemusíme chodit daleko, stačí například říci „Hey Siri, play Beats 1 Radio in bedroom“. Jakmile tuto frázi řeknete do reproduktoru Bose, okamžitě se v ložnici spustí rádiová stanice Beats 1. AirPlay 2 navíc umožňuje přehrávat hudbu ve více místnostech. Pokud tedy uživatel bude vlastnit více reproduktorů značky Bose, bude si jej moci spárovat a vytvořit tak silnější a kvalitnější zvuk.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim