reklama

AirPods 3 dorazí ještě letos, Apple nabídne i levnější variantu

AirPods 3 dorazí ještě letos, Apple nabídne i levnější variantu
2019-04-25T13:39:31+01:00
• 25. 4. 2019

Dle velmi známého a spolehlivého analytika Ming-Chi Kua se velmi pravděpodobně již letos dočkáme další generace bezdrátových sluchátek AirPods. Ty by měly dorazit v průběhu čtvrtého čtvrtletí letošního roku. 

AirPods 3 již koncem letošního roku

V nedávno zveřejněné zprávě analytik uvedl, že se ještě v průběhu letošního roku dočkáme dalšího modelu AirPods. Do sériové výroby by se měl nový model dostat začátkem čtvrtého čtvrtletí roku 2019. Mezi primární dodavatele pak budou patřit Luxshare, Goertek a Amkor. 

Ming-Chi Kuo je mimo jiné přesvědčen, že nový model nabídne zcela nový design a samozřejmě také vyšší cenu, než nabízí druhá generace sluchátek. Apple by ale měl uvést dva modely, přičemž druhý bude o něco levnější.

Dvou nových modelů bychom se tedy měli dočkat ve čtvrtém čtvrtletí 2019, pravděpodobně jej Apple představí v rámci své největší konference, na které odhalí i nové iPhony. Největší novinkou by mělo být vylepšené potlačení okolního hluku. Na internetu se také objevila informace o tom, že by AirPods 3 měly nabídnout další barevné varianty, přesněji bílou a černou. Mimo jiné se spekuluje i o přítomnosti certifikace zaručující vodotěsnost. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim