reklama

Twisto: Platební appka s kartou s nejvýhodnějším kurzem při zahraničních platbách! sponzorovaný článek

Twisto: Platební appka s kartou s nejvýhodnějším kurzem při zahraničních platbách! [sponzorovaný článek]
2019-03-02T16:44:35+02:00
• 2. 3. 2019

Twisto je platební služba, se kterou si můžete pořídit zboží okamžitě, ale zaplatíte ho až později. Kromě toho má i několik dalších výhod: nejvýhodnější kurzy při zahraničních platbách (využijete např. na AliExpressu apod.), cashback, placení emailem, fotkou nebo mávnutím ruky či rozdělení se o útratu. Do začátku navíc dostanete níže 300 Kč jako bonus.

Twisto je možné přirovnat k elektronické peněžence, ve které v momentě placení nemusíte mít peníze. Ty tam pošlete až později. Po nákupu totiž musíte platbu uhradit do 14 dní. A pokud si Twisto ověří, že vaše platby jsou spolehlivé, zvýší vám splatnost až na 45 dní. Nakoupené zboží vám bude doručeno ihned po nákupu a vy máte čas si ho v klidu prohlédnout a vyzkoušet ještě dříve než za něj zaplatíte. S Twistem zaplatíte na internetu, v kamenných prodejnách nebo složenky a faktury.

Při registraci přes tento link získáte navíc startovacích 300 Kč na svůj Twisto účet.

S kartou Twisto Premium nakupujete v zahraničí za středový kurz, tedy za nejvýhodnější možný. To platí i pro nákupy na zahraničních eshopech. Pro vás to znamená ušetřit až několik procent za platby v jiné měně ve srovnání s klasickou platební kartou.  Karta podporuje také cashback (vrácení peněz z nákupů) a zajistí i cestovní pojištění.

Platit faktury či složenky můžete emailem nebo fotkou. Stačí je vyfotit v mobilní aplikaci či přeposlat Twistu, které to vyřídí za vás. Platit můžete i mávnutím ruky pomocí Twisto náramku, který můžete nosit i při sportování.  O útratu se snadno rozdělíte s přáteli pomocí funkce Split, který najdete v detailu každé platby. Stačí kliknout na tlačítko “Splitnout útratu” a vybrat si ze seznamu osoby, s nimiž se o platbu chcete podělit.

Twisto nyní získáte s bonusem 300 Kč kliknutím na tento link.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim