TOP chytrý náramek do 200 Kč, 300 Kč a 500 Kč! sponzorovaný článek

TOP chytrý náramek do 200 Kč, 300 Kč a 500 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-03-19T06:35:36+02:00
• 18. 3. 2019

Chytrý náramek M3C jen za 158 Kč!

Originální M3C na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 158 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

M3C přichází rovnou ve třech barevných provedeních: černá, modrá a červená. Oproti předchozí verzi se M3C příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 0,96 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 60 mAh by měla vydržet 15 dní. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

M3C chytrý náramek a hlavní funkce

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U M3C je přítomna certifikace IP67 s možností ponoření do hloubky až několik metrů. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální M3C na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 158 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Gocomma C1PLUS: O krok napřed

Vpředu je k dispozici 0,96palcový IPS displej ukrytý v těle vyrobeném z polykarbonátu. Barevný displej chrání zakřivené sklo díky 2.5D technologii a také získalo zvýšenou odolnost vůči poškození. Dále vodotěsnost, která je garantována hodnotou IP67. Nechybí ani akcelerometr či snímač tepové frekvence pro sledování srdeční činnosti během sportování.

Výraznou proměnou prošla baterie, která zvýšila výdrž až o 8 dnů, takže z původních 12 dnů se dostanete na rovných 23 dnů bez nutnosti nabíjení. Mezi ostatní funkce můžeme zařadit zobrazení aktuální předpověď počasí, příchozího hovoru/SMS/e-mailu, budík, stopky nebo časovač.

Originální Gocomma C1PLUS na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 384 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

NO.1 DT58 nyní za báječnou cenu

Originální chytrý náramek NO.1 DT58 na českých e-shopech prozatím neseženete. NO.1 DT58 však v zahraničí startuje s cenovkou okolo 1 000 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že po dobu prvního týdne je cena u internetového obchodu Gearbest snížena na 521 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí. Kupujte ZDE.

NO.1 láká zákazníky na relativně dlouhou výdrž baterie s 120 mAh, která má zvládnout 20 dní při při běžném používání. Se zapnutou lokací vydrží náramek pět až sedm dnů stálého používání. Oproti předchozím náramkům nabízí totiž kromě GPS i BeiDou a Glonass. Díky těmto satelitním lokačním systémům je snazší určit svoji lokaci pomocí náramku, která se nakonec ukáže v aplikaci.

Primární funkcí náramku je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti či monitorování spánku a tepu. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 DT58 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Náramek dále zvládne upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil.

Nový náramek NO.1 DT58 přináší i několik změn oproti starší generaci. Má jiný displej, který je v obdélníkovém tvaru. Místo původního 1″ displeje je zde 1,14″ displej se safírovým sklem. Náramek též disponuje certifikací IP68 ohledně voděolnosti. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat