reklama

Apple potichu představil iPad Air a iPad mini s podporou Apple Pencil

Apple potichu představil iPad Air a iPad mini s podporou Apple Pencil
2019-03-18T14:28:01+02:00
• 18. 3. 2019

Zdroj: Apple

2

Stalo se přesně to, o čem jsme před několika týdny psali. Americká společnost Apple potichu představila zbrusu nové iPady. Pojďme si tedy nové produkty představit. 

iPad mini a iPad Air s podporou Apple Pencil

Společnost dnes, tj. 18.3.2019, velmi potichu na svém oficiálním webu představila zcela nové tablety s logem nakousnutého jablka. Prvním kouskem se stal model iPad mini, jenž nabízí 7,9palcový displej. Srdcem celého tabletu je pak procesor A12 Bionic. Velkou zajímavostí, vlastně i novinkou pro tabletovou řadu mini, je podpora chytrého stylusu Apple Pencil. 

Tato novinka je na českém e-shopu společnosti Apple k dispozici od 11 490 Kč vč. DPH. Za tuto cenu dostanete základní model bez podpory mobilních dat a 64GB vnitřním úložištěm. 

Druhým představeným modelem se stal iPad Air, který dostal 10,5palcový displej. I v tomto případě je k dispozici výkonný procesor A12 Bionic. Nový iPad Air taktéž podporuje chytrý stylus Apple Pencil. Novinka je v prodeji od 14 490 Kč vč. DPH, přičemž za tuto cenu získáte základní model bez podpory mobilních dat a 64GB vnitřním úložištěm. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

18. 3. 2019, 18:18

Hmm nádhera, recyklace starého designu, malou změnu uvnitř, nasadí k tomu vysokou cenu a lidi pos.r te se. 😂😂 Apple je vážně mimo, když si myslí že tohle jim někdo koupí

Richard Fabián

18. 3. 2019, 20:13
Android aplikace

ale koupí, stejně jako si koupí nový iPhone i když ho nepotřebuji, jsou to ovce, hloupé ovečky, které nikdy nezkusily kvalitní android, které nechápou, že jsou i lepší zařízení než ty od Applu, každý druhý ovčák ti řekne, že měl android a jak byl strašný, ale nikdo z nich už nebere v potaz kred kolika lety a za jakou cenu….. Apple už pěknou řádku let nedělá kvalitní HW a posledních pár let ani kvalitní SW… jen ovečky se jej drží

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim