reklama

Samsung Galaxy A2 Core – druhý Android Go na cestě

Samsung Galaxy A2 Core – druhý Android Go na cestě
2019-03-17T12:29:41+01:00
• 17. 3. 2019

Již koncem tohoto měsíce bychom se měli dočkat v pořadí druhého zástupce v rámci programu Android Go od společnosti Samsung. Přímo to naznačují jak jejich oficiální stránky, tak poslední záznam v databázi známého benchmarku Geekbench. Jihokorejský výrobce dá novince název Galaxy A2 Core (SM-A260F) a navíc bude mít hodně společného s modelem Galaxy J2 Core, který sám o sobě patří spíše k hůře vybaveným zařízením.

Jeden z těch lepších

Přesná úhlopříčka včetně rozlišení displeje není bohužel známa, ale obklopí jej poměrně tlusté rámečky a spodní bradu zabere logo firmy. Díky nasazenému procesoru Exynos 7870 s osmi jádry půjde o zatím nejlepší telefon z řady Android Go. K němu ještě připojí operační paměť RAM o velikosti 1 GB a pravděpodobně 8GB interní úložiště pro uživatelská data, které může být podpořeno slotem pro paměťové microSD karty.

Testování v benchmarku Geekbench probíhalo na prototypu s operačním systémem Android ve starší verzi 8.1 Oreo, ale doufejme, že při prvním spuštění poběží pod nejnovější verzi 9.0 Pie. Zadní část získá jeden neupřesněný senzor fotoaparátu a klasický LED blesk. Podle zahraničních médií má proběhnout oficiální představení někdy kolem 22. března. První uživatelé se ho údajně dočkají v Indii nebo jižní Africe.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim