reklama

Geekbuying nabízí svou vlastní platební metodu Dotpay sponzorovaný článek

Geekbuying nabízí svou vlastní platební metodu Dotpay [sponzorovaný článek]
2019-03-19T06:37:18+02:00
• 17. 3. 2019

Jistě víte, že dlouhodobě spolupracujeme s internetovým obchodem Geekbuying. Ten často nabízí mnoho zajímavých slev na značkové produkty. Nedávno ale představil zbrusu novou platební metodu v podobě Dotpay.

Dotpay je nová platební metoda

Ve své podstatě se jedná o platební metodu, pomocí které můžete nakoupit na splátky. Dotpay je již nějaký ten pátek k dispozici v území Polska, přičemž postupně se bude dostávat i na další trhy. Pokud se vám tedy bude líbit nějaký produkt, můžete si jej zakoupit na splátky. 

Čínské obchody s elektronikou se stále snaží rozšiřovat na další trhy, čemuž se nelze divit. Čeští zákazníci nakupují z těchto internetových obchodů čím dál tím více zboží. Například Geekbuying má své sklady i v Polsku, díky čemuž vám bude jakýkoliv produkt dopraven do pěti pracovních dnů. Mimo jiné se vyhnete také různým celním poplatkům a DPH. 

Nyní si tak na Geekbuying můžete zakoupit produkty na splátky, a to pomocí služby Dotpay. Vše samozřejmě funguje online. Nutno podotknout, že na splátky můžete nakupovat pouze produkty v hodnotě mezi 1788 do 119 219 Kč. Kupujte ZDE.

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim