reklama

Huawei brzy odhalí tablet MediaPad M6 Pro

Huawei brzy odhalí tablet MediaPad M6 Pro
2019-03-08T13:00:04+02:00
• 8. 3. 2019

Na veřejnost začínají vyplouvat první specifikace týkající se nového tabletu od společnosti Huawei, která takřka přesně před rokem oficiálně uvedla model MediaPad M5 Pro s kódovým označením CMR. Za čerstvým únikem stojí populární server XDA Developers ze zahraniční a ten ve zdrojovém kódu procesoru Kirin nalezl zmínku o zařízení nesoucí označení CRM2. O pokračování generace se téměř jistě postará tablet MediaPad M6 Pro.

Příjemné oživení

Podle posledních zpráv do něj chystají nasadit 10,7palcový TFT LCD displej s rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů, pod nímž poběží osmijádrový procesor Kirin 970 od HiSilicon. Za něj postaví grafický čip Mali-G72 MP12, 4GB operační paměť RAM nebo 64GB interní úložiště. Náročnější uživatelé ocení druhou variantu, kterou čínský výrobce vybaví 6GB pamětí RAM a 128GB interním úložištěm.

Kapacita baterie by se měla pohybovat okolo 7 500 mAh a dále vzadu bude k dispozici 13megapixelový fotoaparát. Uživatelským prostředím má doprovázet operační systém Android v nejnovější verzi 9.0 Pie, který samozřejmě překryjí ještě vlastním rozhraním EMUI. Koncem tohoto měsíce je naplánovaná konference k novým modelům P30, takže nemůžeme vyloučit, že právě zde padne první zmínka o tabletu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim