reklama

Hisense plánuje novinku pro nenáročné

Hisense plánuje novinku pro nenáročné
2019-03-22T11:14:58+02:00
• 22. 3. 2019

Čínský telekomunikační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci modelu s kódovým označením HLTE216T od společnosti Hisense. Zveřejněný seznam specifikací doplňují tradiční fotografie zařízení a už v samotném začátku můžeme počítat s tím, že výrobce jej bude směřovat do nižších pater střední třídy. Nicméně alespoň v davu vynikne pořádnou baterií nebo aktuální verzí operačního systému Android.

Výhradně pro nenáročné

Přední panel má zabírat 6,22palcový displej s rozlišením 1 520 x 720 pixelů a 8megapixelová kamerka na selfie snímky. Ve vnitřní části se objeví zatím neznámý procesor s osmi jádry běžícími pod taktovací frekvencí 1,8 GHz. Operační paměti RAM o velikosti 4 a 6 GB budou kombinovány s třemi různými kapacitami úložišť – 32, 64, 128 GB. Ve všech případech lze očekávat podporu paměťových microSD karet.

Naopak zadní část nabídne klasickou sestavu v podobě dvou hlavních fotoaparátů (13 + 2 MPx) a LED blesk pro přisvětlení snímků. Ovšem musíme podotknout, že telefon neobdrží žádný snímač otisků prstů. Základní výbavu uzavírá baterie s 5 360mAh článkem a operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Prodejci začnou prodávat dvě barevné varianty (černou, zlatou) za doposud neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim