reklama

Google Pay bude brzy integrován do Gmailu

Google Pay bude brzy integrován do Gmailu
2019-03-04T19:49:13+01:00
• 4. 3. 2019
5

Není žádným tajemstvím, proč společnost Google preferuje nabízet bezplatné aplikace a služby. Uživateli totiž nabídne velmi hladký a jednoduchý přechod do ekosystému, ze kterého často není cesta ven. 

Ovšem hlavním důvodem jsou data, která od uživatele Google získává. To se samozřejmě mnohým nelíbí, což je často důsledkem k přechodu ke konkurenčním službám. Jednou takovou službou, která o uživatelích získává mnoho dat, je Google Pay. Ta totiž americkému gigantovi poskytuje spoustu údajů o vašich návycích a další. 

Google Pay bude spolupracovat s e-mailovým klientem

A právě Google nyní chce tuto službu ještě více zpřístupnit uživatelům. Zdá se totiž, že společnost pracuje na hlubší integraci mezi službami Google Pay a Gmail. Podle nedávno zveřejněných snímků se zdá, že Google Pay bude již brzy k dispozici v e-mailovém klientovi Gmail. 

Ve své podstatě, pokud uživatel funkci aktivuje v nastavení, Google Pay automaticky importuje veškeré karty, vstupenky a další nabídky do Gmailu. V současné chvíli nevíme, kdy tato funkce bude k dispozici či v jakých zemích bude aktivována. Samozřejmě by tato novinka nabídla spoustu zajímavých možností, mezi které například patří uskutečňování platebních transakcí skrze e-mailového klienta. 

Apple Pay převálcoval Google Pay – srovnání po prvním týdnu od spuštění

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Ten Google play jede jak svině, jeden z důvodu proč odcházím od Éry. Nanakupy si strcte..

Erik Bezeréti

4. 3. 2019, 18:11
Android aplikace

No u Airbank si můžeme nechat leda tak zdát…

Android aplikace

co vám brání přejít?

Jiří Mrázek

5. 3. 2019, 9:51
Android aplikace

Celková spokojenost s ostatními službami. Vyhovuje mi u nich všechno jen mi chybí Google Pay. Zatím to řeším přes Revolut. Ale rozhodně nemá smysl přecházet k jiné bance kde budu mít sice Google Pay ale ne ostatní služby v takové kvalitě jako mi je poskytuje Air.

Erik Bezeréti

5. 3. 2019, 10:48

Mám to stejně, všechny ostatní služby mi vyhovují. Mám rád i přístup banky ke klientům. Jen Google Pay mi chybí a vadí mi sveřepé lpění na vlastním řešení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit