reklama

Apple Watch se dočkají nativní aplikace pro monitorování spánku

Apple Watch se dočkají nativní aplikace pro monitorování spánku
2019-03-01T18:51:49+02:00
• 1. 3. 2019
1

Apple Watch trhu dominují takřka od prvního představení. Jedná se totiž o vůbec nejprodávanější chytré hodinky vůbec, a není se čemu divit. K dokonalosti mají ale ještě hodně daleko. Chytré hodinky s logem nakousnutého jablka mají například horší výdrž baterie na jedno nabizí. Applu chybí také nativní aplikace pro monitorování spánku, což uživatelé musí řešit aplikacemi třetích stran. A takové aplikace jsou mnohdy velmi drahé. 

Apple Watch zřejmě nabídnout další nativní aplikace

Na druhou stranu Apple chystá řešení v podobě vytvoření nativní aplikace pro monitorování kvality spánku. S touto informací přišla zahraniční agentura Bloomberg, tudíž ji lze brát věrohodněji – stále ale může jít o nepravdivou zprávu.

Nicméně, dle nejnovější zprávy společnost Apple již několik měsíců velmi intenzivně pracuje na vlastním řešením pro monitorování spánku prostřednictvím chytrých hodinek Apple Watch. Pokud by veškerý vývoj šel podle plánu, mohli bychom se nativní aplikace dočkat již v průběhu roku 2020. V současné chvíli není jasné, zda bude aplikace používat systémové hodnoty, anebo bude potřebovat ke své činnosti další hardware.

Zdroj: bloomberg.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Entony Boos

2. 3. 2019, 20:49
Apple aplikace

Tohle by měli mít od základu, štěstí ze sou vývojáři třetích stran.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim