reklama

Apple vydal první betu iOS 12.3 a tvOS 12.3

Apple vydal první betu iOS 12.3 a tvOS 12.3
2019-03-27T22:01:18+01:00
• 27. 3. 2019

První stabilní verze iOS 12.2 tu s námi je jen pár dnů a Apple už stihl připravit další instalační balíček. Tentokrát se jedná o první beta verzi iOS 12.3 a tvOS 12.3. Pochopitelně jsou tyto systémy dostupné pouze registrovaným vývojářům. 

Apple představil služby Card, News+, Arcade

Jen pro připomenutí. iOS 12.2 přinesl spoustu zajímavých novinek, včetně podpory Apple News+ a nových Animoji. Kromě toho přibyla podpora také pro zcela nová bezdrátová sluchátka AirPods 2 či Logitech Crayon. Seznam se všemi novinkami si můžete přečíst v nedávném článku.

iOS 12.3 a tvOS 12.3 zatím jen pro registrované vývojáře

Publikované beta verze iOS 12.3 a tvOS 12.3 disponují novou aplikací Apple TV, jenž má být oficiálně k dispozici v květnu letošního roku. Nová televizní aplikace nahrazuje starou verzi a přináší kategorie, jako jsou Filmy, Sporty a Novinky. 

K dispozici je také beta verze v podobě Apple TV Software 7.3. Tento instalační balíček je určený vývojářům, kteří vlastní třetí generaci set-top-boxu s logem nakousnutého jablka. V tomto případě je možné balíček nainstalovat prostřednictvím iTunes. Dle přiložených poznámek nabízí beta podporu pro AirPlay. 

Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Betu lze též stáhnout přes Apple Developer Center. Apple mimo jiné k první betě zveřejnil taktéž novou beta verzi Xcode, kterou najdete na oficiálních stránkách pro vývojáře.

Jestliže se chcete stát součástí vývoje nového iOS či tvOS tak se nezapomeňte přihlásit do beta testovacího programu. Ten najdete na stránce Apple Beta Software Program. 

Zdroje: ,

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim