reklama

AirPower je za rohem, dokazuje zdrojový kód iOS 12.2 beta 6

AirPower je za rohem, dokazuje zdrojový kód iOS 12.2 beta 6
2019-03-22T16:52:20+02:00
• 23. 3. 2019

Společnost Apple tento týden zveřejnila v pořadí již šestou beta verzi chystaného operačního systému iOS 12.2. Po delším vědeckém bádání vývojáři přišli na to, že se zde ukrývají indície týkající se podpory bezdrátové nabíjecí podložky AirPower. 

Vývojáři třetích stran objevili ve zdrojovém kódu iOS 12.2 beta 6 části, které odkazují na algoritmus pro AirPower. V tomto případě jde o algoritmus starající se o identifikaci zařízení. Jak jistě všichni víte, AirPower dokáže (dokázal by, pozn. red.) nabíjet až tři zařízení najednou, přičemž zařízení s největším displejem by zobrazoval stav baterie všech produktů. 

V tomto případě by se jednalo samozřejmě o iPhone, který by po připojení nabídl 3D animaci. Dalo by se říci, že díky tomuto objevenému kusu zdrojového kódu je uvedení nabíjecí stanice na spadnutí. 

AirPower měl své problémy

Už je to rok a kousek, kdy nám Apple představil skvělou bezdrátovou nabíječku AirPower. Dalo by se říci, že se na oko jednalo o (r)evoluční podložku, neboť její hlavní předností je nabíjení až tří zařízení najednou. Problém však je, že ani po celým roce není na trhu ve volném prodeji. Kde byl tedy problém?

Doposud největším problémem byly údajně cívky, které se v těle nabíječky vzájemně rušily. V AirPoweru je celkem 21 cívek o 24 různých výkonech. A zde byl právě kámen úrazu. Nyní se ale zdá, že bychom se nabíječky skutečně jen mohli dočkat. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim