AirPower je za rohem, dokazuje zdrojový kód iOS 12.2 beta 6

AirPower je za rohem, dokazuje zdrojový kód iOS 12.2 beta 6
2019-03-22T16:52:20+02:00
• 23. 3. 2019

Společnost Apple tento týden zveřejnila v pořadí již šestou beta verzi chystaného operačního systému iOS 12.2. Po delším vědeckém bádání vývojáři přišli na to, že se zde ukrývají indície týkající se podpory bezdrátové nabíjecí podložky AirPower. 

Vývojáři třetích stran objevili ve zdrojovém kódu iOS 12.2 beta 6 části, které odkazují na algoritmus pro AirPower. V tomto případě jde o algoritmus starající se o identifikaci zařízení. Jak jistě všichni víte, AirPower dokáže (dokázal by, pozn. red.) nabíjet až tři zařízení najednou, přičemž zařízení s největším displejem by zobrazoval stav baterie všech produktů. 

V tomto případě by se jednalo samozřejmě o iPhone, který by po připojení nabídl 3D animaci. Dalo by se říci, že díky tomuto objevenému kusu zdrojového kódu je uvedení nabíjecí stanice na spadnutí. 

AirPower měl své problémy

Už je to rok a kousek, kdy nám Apple představil skvělou bezdrátovou nabíječku AirPower. Dalo by se říci, že se na oko jednalo o (r)evoluční podložku, neboť její hlavní předností je nabíjení až tří zařízení najednou. Problém však je, že ani po celým roce není na trhu ve volném prodeji. Kde byl tedy problém?

Doposud největším problémem byly údajně cívky, které se v těle nabíječky vzájemně rušily. V AirPoweru je celkem 21 cívek o 24 různých výkonech. A zde byl právě kámen úrazu. Nyní se ale zdá, že bychom se nabíječky skutečně jen mohli dočkat. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat