reklama

Blackview A60 – přírůstek plný kompromisů

Blackview A60 – přírůstek plný kompromisů
2019-03-22T16:52:45+01:00
• 23. 3. 2019

Společnost Blackview vydala oficiální tiskovou zprávu k nejnovějšímu zástupci mířící do základní modelové řady A. Telefon v ní sice naleznete pod označením A60, ale výrazně podprůměrná výbava z něj nedělá žádný žhavý produkt. Podle tiskových fotografií model jde ve stopách současného trendu v rámci střední třídy, který kupříkladu přináší displej s „Waterdrop“ výřezem nebo minimálně dva hlavní senzory fotoaparátu.

S puncem Android Go

V čele zařízení stojí 6palcový IPS displej s HD+ rozlišením a ve výřezu je neznámý snímač kamerky podporující odemykání pomocí obličeje, jelikož čínský výrobce zcela vynechal senzor otisků prstů. Největším trnem v patě je čtyřjádrový procesor MT6580A/WA od MediaTeku, operační paměť RAM o velikosti 1 GB nebo interní úložiště s kapacitou jen 16 GB. Naštěstí přijde vhod slot pro paměťovou microSD kartu.

Zadní partie byla osazena dvěma fotoaparáty, přičemž jeden z nich má maximální rozlišení 13 megapixelů. Následuje LED blesk pro přisvětlení záznamů a 4 080mAh baterie, která nepochybně zajistí nadstandardní výdrž. Softwarovou stránku zastupuje operační systém Android ve verzi 8.1 Oreo. Ovšem v odlehčené variantě pod křídly programu Android Go. Do prodeje zamíří v následujících dnech za zatím neznámou prodejní cenu.

Zdroje: gizmochina.com, blackview.hk

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim