reklama

ZTE Blade V10 představen: nabídne přední 32Mpx fotoaparát MWC

ZTE Blade V10 představen: nabídne přední 32Mpx fotoaparát [MWC]
2019-02-25T18:13:45+02:00
• 25. 2. 2019

Společnost ZTE v rámci konference MWC 2019 představila další model pod názvem Blade V10. Jedná se o nový mobilní telefon, který bude v prodeji již během příštího měsíce. K dispozici bude jak v černé, zelené, tak také ve speciální tónované modré. Kromě toho nabídne duální fotoaparát. Pojďme si jej tedy opět společně představit.

ZTE Blade V10 a hlavnĂ­ specifikace

Na zadní přední telefonu bude přítomný fotoaparát s rozlišením 32 MPx, jenž bude doplněn výjimečnou funkcí Smart Selfie a Scene Recognition. Tyto funkce jsme mohli vidět již na starších smartphonech podporující AI. 

Díky této technologii by mohl model Blade V10 produkovat mnohem detailnější fotografie než většina současných telefonů na trhu. Hlavním konkurentem je Vivo V15 Pro, který taktéž nabízí 32megapixelový přední fotoaparát. Na druhou stranu nedosáhl tak působivého hodnocení, jak se na první pohled zdálo. ZTE Blade V10 tak má velkou šanci být nejlepším selfie smartphonem na trhu. 

Novinka v podobě Blade V10 je vybavena velkým 6,3palcovým displejem, který doprovází rozlišení Full HD+. V tomto případě by mělo jít o naprosto dostačující rozlišení, tudíž byste na první pohled neměli spatřit žádné pixely. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak bude starat operační paměť s kapacitou 3 nebo 4 GB. 

Srdcem celĂ©ho telefonu by mÄ›l bĂ˝t vĂ˝konnĂ˝ procesor Snapdragon 855, popřípadÄ› jinĂ˝ z hlavnĂ­ch konkurentĹŻ. Na prvnĂ­ pohled jde o velmi zajĂ­mavĂ˝ a hezky vypadajĂ­cĂ­ telefon – nabĂ­zĂ­ velkĂ˝ displej, kvalitnĂ­ zpracovánĂ­ a pĹŻsobivĂ˝ pĹ™ednĂ­ fotoaparát. ZTE prohlásilo, Ĺľe novĂ˝ přírĹŻstek bude k dispozici jiĹľ v prĹŻbÄ›hu příštĂ­ho mÄ›sĂ­ce. Prodej bude zahájen v ÄŚĂ­nÄ›, EvropÄ› a LatinskĂ© Americe. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim