reklama

ZTE Blade V10 představen: nabídne přední 32Mpx fotoaparát MWC

ZTE Blade V10 představen: nabídne přední 32Mpx fotoaparát [MWC]
2019-02-25T18:13:45+01:00
• 25. 2. 2019

Společnost ZTE v rámci konference MWC 2019 představila další model pod názvem Blade V10. Jedná se o nový mobilní telefon, který bude v prodeji již během příštího měsíce. K dispozici bude jak v černé, zelené, tak také ve speciální tónované modré. Kromě toho nabídne duální fotoaparát. Pojďme si jej tedy opět společně představit.

ZTE Blade V10 a hlavní specifikace

Na zadní přední telefonu bude přítomný fotoaparát s rozlišením 32 MPx, jenž bude doplněn výjimečnou funkcí Smart Selfie a Scene Recognition. Tyto funkce jsme mohli vidět již na starších smartphonech podporující AI. 

Díky této technologii by mohl model Blade V10 produkovat mnohem detailnější fotografie než většina současných telefonů na trhu. Hlavním konkurentem je Vivo V15 Pro, který taktéž nabízí 32megapixelový přední fotoaparát. Na druhou stranu nedosáhl tak působivého hodnocení, jak se na první pohled zdálo. ZTE Blade V10 tak má velkou šanci být nejlepším selfie smartphonem na trhu. 

Novinka v podobě Blade V10 je vybavena velkým 6,3palcovým displejem, který doprovází rozlišení Full HD+. V tomto případě by mělo jít o naprosto dostačující rozlišení, tudíž byste na první pohled neměli spatřit žádné pixely. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak bude starat operační paměť s kapacitou 3 nebo 4 GB. 

Srdcem celého telefonu by měl být výkonný procesor Snapdragon 855, popřípadě jiný z hlavních konkurentů. Na první pohled jde o velmi zajímavý a hezky vypadající telefon – nabízí velký displej, kvalitní zpracování a působivý přední fotoaparát. ZTE prohlásilo, že nový přírůstek bude k dispozici již v průběhu příštího měsíce. Prodej bude zahájen v Číně, Evropě a Latinské Americe. 

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat