reklama

OnePlus naznačil 5G model, displej bude mít poměr 21:9 MWC

OnePlus naznačil 5G model, displej bude mít poměr 21:9 [MWC]
2019-02-25T17:10:23+02:00
• 25. 2. 2019

Společnost OnePlus letos nepřišla na MWC s úmyslem oznámit svůj nový model, pouze naznačila jeho příchod. Tím by měl být jejich první 5G telefon. Na konferenci byla představena pouze demoverze, která krom obrazovky nic neukazovala.

Telefon s 5G a poměrem stran 21:9

Jen pár věcí se dalo vyčíst z dema představeného na MWC. Prvním byla konektivita 5G, kterou mělo demo dokázat streamováním hry přes 5G síť. To ovšem pouze poukazovalo na nízkou latenci, jelikož hra běžela v cloudu.

Dalším poznatkem byl displej prototypu. Ten má totiž poměr stran 21:9. Mohlo by se tak jednat o vůbec první telefon od OnePlus, který by šel s rozlišením výše než pouze 1080p. K tomu se ale vedení společnosti nijak nevyjádřilo.

Nicméně CEO Pete Lau potvrdil některé další specifikace nadcházejícího modelu. Ten by měl podle něj být vybaven Snapdragonem 855 a X50 modemem. Lau také oznámil, že tento model se zatím nezačne prodávat v USA. Tam ho nahradí 4G LTE verze, ovšem podle oficiálního vyjádření by měla přijít s minimem rozdílů. A podobně to nejspíše dopadne i v Česku. Vzhledem k omezené dostupnosti 5G sítě bude tento model nejspíše dostupný pouze na vybraných trzích.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim