reklama

TV Box MX10 jen nyní ve slevě za lidových 836 Kč! sponzorovaný článek

TV Box MX10 jen nyní ve slevě za lidových 836 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-02-06T06:13:28+02:00
• 5. 2. 2019

Jestliže vlastníte televizi a chytrý telefon, jistě by se vám mohl hodit jeden z televizních boxů. Jakmile jej připojíte k televizi, můžete ho pomocí telefonu ovládat. Díky tomu máte možnost si vychutnat své oblíbené filmy či seriály v plné kvalitě.

TV Box MX10 za parádní cenu!

Na trhu existuje hned několik slušných a dobře vypadajících Android TV boxů. Ty nabízejí nejrůznější možnosti, které ocení nejeden majitel Android telefonu či tabletu. Bohužel na našem trhu většina TV boxů stojí několik tisíc.

A právě proto pro vás máme exkluzivní nabídku na TV Box MX10, který disponuje i podporou 4K rozlišení, takže si můžete zážitek z pozorovaní filmů vychutnat opravdu naplno. Nevýhodou je, že 4K je podporováno u videí s kodekem H.265, H.264 a VP9. Na ostatních dekodérech je podpora klasického fullHD.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si TV Box MX10 můžete pořídit za cenu 863 Kč (z původních 1 483 Kč) na e-shopu GearVita.com. Stačí při objednávce zadat slevový kupón MX10boxEU a získáte zmiňovanou cenu. Sleva se stahuje na variantu s 32GB úložištěm. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim