reklama

Obchod Play – novĂ© zobrazenĂ­ menu u jednotlivĂ˝ch poloĹľek

Obchod Play – novĂ© zobrazenĂ­ menu u jednotlivĂ˝ch poloĹľek
2019-02-11T07:49:50+02:00
• 11. 2. 2019

Google si často pohrává se svými aplikacemi a někdy ani neoznámí některé novinky. V poslední době testoval menší úpravu Obchodu Play pro Android. Je docela možné, že někteří uživatelé měli přístup k této novince již dlouhou dobu, ale až nyní dochází ke kompletními rozšíření. Konkrétně se bavíme o nabídce akcí u jednotlivých položek v Obchodě Play.

Menu na podrĹľenĂ­ prstem

Dříve u jednotlivých položek v Obchodě Play se vedle názvu nacházely tři tečky, skrze které jste se dostali k rychlé nabídce akcí. V tuto chvíli tečky již nenajdete a možná si budete myslet, že musíte přímo kliknout na položku, abyste mohli provést nějakou akci. Google zde ale implementoval trochu jiné zobrazení. Nyní musíte podržet prstem na konkrétní ikoně a zobrazí se v dolní části obrazovky menu.

zobrazenĂ­ menu

Nyní je otázkou, jestli si uživatelé na tuto změnu zvyknou. Případně jestli si vzpomenou, že něco takového je, když zde není jakýkoliv indikátor, že se něco takového nabízí. Je docela možné, že pokud tato verze neuspěje, vrátí se Google k původnímu řešení, případně zruší rychlou nabídku kompletně.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim