reklama

Limitovaná edice Twist karty pro příležitostné dataře

Limitovaná edice Twist karty pro příležitostné dataře
2019-02-28T14:50:11+01:00
• 28. 2. 2019
2

Už roky se neustále skloňuje slovíčko data u mobilních tarifů. Nemusíme zmiňovat, že na tom v Česku nejsme zrovna nejlépe v porovnání s ostatními státy Evropy. Dnes jsme se dočkali představení nové speciální limitované edice Twist karty, která je určená pro uživatele, kteří si nepotrpí na datech, nebo je nepotřebují neustále k dispozici.

„Plaťte jen za data, která spořádáte“

Nová Twist karta nabízí neomezené volání v rámci sítě T-Mobile. První 4 týdny je tato vlastnost zdarma, ale následně musí zaplatit 149 Kč na další 4 týdny, ale jedná se o vlastnost, která se dá vypnout. Hlavní zaměření je zde v oblasti dat.

Uživatel neplatí nějaký paušální datový balíček. Pokud v daný den potřebuje data, začnou se účtovat tarifem 1 Kč za 1 MB. Jakmile uživatel zaplatí v daný den 10 Kč, může používat internet dále, ale jen do objemu 100 MB. Pokud v daný den nepoužije připojení k internetu, nezaplatí ani jednu korunu.

„Zákazníci oceňují, že mají možnost příležitostně datovat, aniž by si museli pořizovat balíček,“ potvrzuje jednu z hlavních výhod karty Juraj Bóna, ředitel Komerční divize Česká republika, a doplňuje „Líbí se jim také férovost, kdy platí pouze za data, která využívají a nic navíc. Zároveň se nemusí bát, že utratí příliš, protože díky maximální garanci útraty neutratí za den více než 10 korun. Těm, kteří byli dosud zvyklí fungovat pouze na wifi, to dává svobodu.“

Pokud byste používali tuto Twist kartu naplno 30 dnů i s telefonováním do sítě T-Mobile, zaplatili byste celkem 449 Kč a využili byste maximálně 3 GB FUP. Pro příležitostné dataře se může jednat o zajímavou volbu. Karta je nabita počátečním kreditem v hodnotě 200 Kč a její běžná prodejní cena je 200 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Peter Pokštefl

1. 3. 2019, 22:30

No jo ale v Polsku je neomezený tarif za 250 Kč, asi jsem hloupý….

Vis Maior

28. 2. 2019, 16:54

To je sice hezké a tuto nabídku má více operátorů. Mám to u Oskarty. Ale co je důležité a to neuvádíte, jaká je zůčtovací jednotka. T-mobile má 10kB a Oskarta 1kB. A to je opravdu rozdíl. Jde o to, že telefon(aplikace) se různě připojuje k síti dle potřeby a třeba jen na moment a vezme 3kB. Mě oskarta neúčtuje nic a T mobile si vezme 0.10 Kč. Když si můj tel. vezme 8kB zaplatím 0.01 Kč, T mobile zase 0.10 Kč. Přitom máme za 1MB stejnou cenu. A o tom to je

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat