reklama

Energizer ukázal Power Max P8100S s flexibilním displejem

Energizer ukázal Power Max P8100S s flexibilním displejem
2019-02-28T17:00:22+02:00
• 28. 2. 2019
1

Barcelonský veletrh MWC byl letos ve znamení nastupující technologie 5G a ohebných zařízení, čehož v tichosti využila také společnost Energizer. Ta ukázala vlastní řešení v podobě modelu s názvem Power Max P8100S, který je jak flexibilní, tak podporuje 5G sítě. Očekávaná prodejní cena z telefonu dělá zatím nejlevnějšího zástupce v tomto segmentu trhu a výrobce by z toho mohl v prvopočátku hodně vytěžit.

Pouze pod pokličkou

Novinka byla před veřejností chráněná nedobytnou pokličkou, přes kterou šla vidět jen vnější část s menším displejem. Vnitřní část s větším panelem nebyla k vidění, protože výrobní linky jsou údajně nyní přednostně využívány Samsungem a Huaweiem. Takže je možné, že tam firma nenasadila žádný displej. Každopádně designové zpracování nevypadá na první pohled vůbec lákavě a nejspíše to nezachrání ani vnitřní výbava.

Mezi hlavní prvky výbavy lze zařadit 6palcový FullHD+ displej, 8,1palcový FullHD+ displej, 24MPx selfie kamerku, procesor Snapdragon 855, 8GB paměť RAM, 256GB interní úložiště s podporou microSD karet, dva hlavní fotoaparáty (48 + 12 MPx) nebo 10 000mAh baterii. Přestože nebylo doposud oznámeno datum zahájení prodeje, tak překvapí cena ve výši 850 eur (tj. cca 21 800 Kč).

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Martin Jeřábek

28. 2. 2019, 21:35

Tak za tu cenu už by šlo 🤔 není to hrozné a stále to vypadá lépe než ten nefinalni prototyp galaxy Fold 😂

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat