reklama

Horečka okolo iPhonu SE 2 je zpět, údajně bude novinka k dispozici v roce 2019

Horečka okolo iPhonu SE 2 je zpět, údajně bude novinka k dispozici v roce 2019
2019-02-07T10:18:59+02:00
• 7. 2. 2019

O tom, zda bude představen nový iPhone SE 2, jsme v minulosti napsali již několik článků. Podle posledních spekulací to vypadalo, že se čtyřpalcového iPhonu opravdu v roce 2019 nedočkáme. Následně byly zprávy takové, že druhá generace iPhonu SE nakonec nebude. Bylo tedy velmi těžké rozklíčovat, která z informací je nejvíce pravděpodobná.

Podle posledních zpráv se však skutečně druhé generace čtyřpalcového modelu dočkáme, a to již v průběhu letošního roku. A tentokrát by příchod nového modelu dával mnohonásobně větší smysl, než tomu bylo v loňském roce.

iPhone SE 2 může Apple vrátit na trůn

Applu se zkrátka a jistě nedaří, pokud tedy chce vrátit své tržby alespoň na původní hodnoty, musí si vybrat ze dvou možností – buď sníží cenu současných modelů, anebo představí nový. Jak ale známe jablečnou společnost, ceny rozhodně snižovat jen tak nebude. Proto by model iPhone SE 2 dával smysl. 

Letos by Apple novinka měla vypadat lehce odlišně. Nabídnout by totiž měla podobné konstrukční rozměry současných modelů, přičemž k dispozici bude i o něco větší displej – konkrétněji 4,7palcový panel. Kromě toho se údajně můžeme těšit na technologii Face ID a bezdrátové nabíjení. 

Zda-li je iPhone SE 2 skutečně v přípravách je velmi těžké odhadnout. Na druhou stranu by popularita tohoto kousku mohla pomoci Applu vrátit se do zelených čísel. Na některých trzích dokonce začal znovu prodávat původní iPhone SE. 

Zdroj: pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat