reklama

Energizer představí 26 mobilů, jeden nabídne 18 000 mAh aktualizováno

Energizer představí 26 mobilů, jeden nabídne 18 000 mAh [aktualizováno]
2019-02-14T12:45:57+01:00
• 14. 2. 2019
4

Aktualizováno 14. 2.

Na konci ledna jsme se dozvěděli základní informace o několika modelech, které vyjdou pod značkou Energizer. Celkem jich bude 26, přičemž oficiální představení je plánované na veletrh MWC v Barceloně. Nyní se dozdíváme o dalším modelu, který vyjde po označení Energizer Power Max P18K Pop. Nejzajímavější specifikací může být kapacita baterie, která by měla být neuvěřitelných 18 000 mAh.

Kromě toho novinka nabídne například duální přední kameru ve vysouvacím mechanismu (16+2 MPx). Na zadní straně se bude nacházet trojice foťáků s hodnotami 12 MPx, 5 MPx a 2 MPx. O výkon se bude starat procesor MediaTek Helio P70, který bude mít k dispozici 6 GB operační paměti a pro data bude určeno úložiště o velikosti 128 GB. Dle těchto specifikací by se mohlo jednat o zajímavé zařízení, ale dočkali jsme se jednoho ústupku. Displej nabídne 6,2 palců s rozlišením HD+.

Původní článek 31. 1.

Zanedlouho odstartuje největší veletrh kolem mobilních telefonů a technologií. Společnost Energizer se již pochlubila, že představí celkem 26 mobilů, což už je pořádná dávka zařízení, dokonce i na největší výrobce na světě. Zatím nevíme, jestli se skutečně bude jednat o 26 rozdílných zařízení, nebo se bude jednat jen o několik modelů v různých konfiguracích. Nyní se ale společnost pochlubila některými z nich. Je nutné dodat, že uvedené specifikace jsou jen přibližně a mohou se ještě změnit.

Energizer Ultimate U620S Pop a Ultimate U630S Pop

Jak je vidět, nováček na trhu nejde zrovna cestou jednoduchých názvů. Snad to brzy změní, abychom si mobily mohli jednodušeji zapamatovat. Modely Energizer Ultimate U620S Pop a U630S Pop budou i na dnešní dobu poměrně unikátní, jelikož budou disponovat vysouvací kamerou, která ponese dva foťáky s hodnotami 16 a 2 MPx.

Model Ultimate U620S Pop by měl lákat na 6,2palcový Full HD+ panel a procesor Mediatek Helip P70. Opěrační paměť nabídne 6 GB a úložiště bude o velikosti 128 GB, přičemž nebude chybět podpora microSD karty. Na zadní straně bude sestava tří foťáků (16 MPx, 5 MPx, 2 MPx). Na boční straně bude k dispozici čtečka otisků prstů a energii bude dodávat baterie o kapacitě 3200 mAh.

Mobil Ultimate U630S Pop nabídne o něco chudší specifikace. Konkrétně má mít displej jen HD+ rozlišení a o výkon se bude starat procesor Helio P22 od Mediateku. Operační paměť bude o velikosti 4 GB a pro data bude určeno 64GB úložiště. Čtečka otisků prstů bude na zadní straně, kde také najdeme dva foťáky (16+2 MPx). O energii se bude starat baterie o kapacitě 3500 mAh.

Energizer Ultimate U650S

Model Ultimate U650S bude taktéž zapadat do nižší kategorie, jelikož displej bude mít HD+ rozlišení. Úhlopříčka bude 6,5 palců. Zobrazovací panel nabídne výřez, kde bude ukryt foťák s rozlišením 16 MPx. Na zadní straně se bude nacházet duální sestava s 16 a 2 Mpx. O výkon se postará taktéž procesor od Mediateku, konkrétně Helio P22. Ten bude mít k dispozici 4 GB RAM a pro data je určeno úložiště o velikosti 128 GB s možností rozšíření pomocí microSD karty. Baterie má kapacitu 3500 mAh.

Energizer Ultimate U620S

Aby toho nebylo málo, máme zde opět označení Energizer Ultimate U620S, ale tentokrát bez slovíčka Pop. V tomto případě tedy nebude k dispozici vysouvací foťák. Tento model nabídne výřez v displeji, kde najdeme 16MPx kamerku. Displej nabídne 6,2 palců s HD+ rozlišení. Zadní strana ponese 16+2MPx sestavu a výkon bude mít na starost MediaTek MT6765, kterému vypomůže operační paměť o velikosti 4 GB. Pro data bude k dispozici 64Gb úložiště. Tato novinka by měla nabídnout největší baterii – 4000 mAh.

Energizer Ultimate U570S

Poslední model nese označení Energizer Ultimate U570S a jako jediný z dnešních jmenovaných bude mít k dispozici konektor pro sluchátka (3.5mm jack). Taktéž jako jediný bude mít microUSB. Displej nabídne HD+ rozlišení na úhlopříčce 5,7 palců. Ve výřezu je schovaná 16MPx kamerka a zadní strana disponuje 16+2MPx sestavou. V tuto chvíli nevíme, jaký bude použit procesor, ale bude se jednat o čtyřjádro. Úložiště nabídne 32 GB.

Ultimate U570S se objeví na trhu v dubnu. Ultimate U620S a U630S budou k dispozici v červnu a U620S v červenci. Novinka U650S bude v prodeji až v říjnu. To máme zatím jen pět modelů. Nyní je otázkou, jestli se dočkáme skutečně 26 modelů, nebo to budou různé varianty dnes uvedených zařízení.

Zdroje: gsmarena.com, fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Už jsem se lekl že jich bude víc. Naštěstí tento počet je ucházející.. 😎😎😎😎..

Ivan Ducar

15. 2. 2019, 13:24

Hlavo dubová… za prvé existují lidé, kteří mobilní telefony profesionálně testují, píšou fundované odborné recenze a Ty si pak můžeš docela spolehlivě vybrat. To za prvé. Za druhé neznám moc lidí, kteří by měnili značku, např. SAMSUNG, mění jen vlajkové modely jednoho výrobce. Platilo to v minulosti o Nokiích stejně, jako dnes o předních výrobcích smartphonů. A za třetí – Android je jen jeden, výrobců hardware může být spousta, je jen na tobě, co utáhne tvoje peněženka a která z recenzí tě přesvědčí, pokud nejsi schopen provádět průzkum za vlastní peníze a riskovat ztráty. Já nemám nic proti ajfonům nebo Apple obecně, ale mají od počátku obecně předražený hardware. To bys pochopil, kdybys s těmi stroji na obou platformách pracoval 24/7 od počátku věků, řekněme od roku 1994.

Ano, čistý android je jen jeden, ale ten až na výjimky nikde není. Každý výrobce si to upraví dle svého – jeho launcher, jeho dialer, jeho zprávy, atd… A spousta věcí je natvrdo built-in a nedá se s tím hnout (root nepočítám, to 99% lidi nedělá). Takže roztristenost Android světa je kvůli tomuto nehorazna. A recenze telefonu je mi úplně k ničemu – tam se nedozvím, jestli bude mít ten model za rok, dva bezpečnostní záplaty. Je to další krám na trh, obrandovany energizerem, po kterém třeba za 2 roky nestekne ani pes. A právě už jen proto, že lidi mají zajete svoje znacky, kterých je dnes na pultu hromada, nevím kdo by si kupoval Energizer telefon (krom nadšenců a tech-guys pro recenze).

Dneska si může telefon vydat kdo chce, všechno to dělá jedna čínská továrna a pak se na to nalepi akorát brand. A roztristenost android světa jen kvete. By mě zajímalo jaký bude na takové telefony support za rok, dva, tři… A jaká je pro výrobce cílová skupina? Jen další zbytečně krámy na trh…

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat