reklama

WhatsApp Web nově podporuje Picture-in-Picture

WhatsApp Web nově podporuje Picture-in-Picture
2019-01-31T06:44:26+02:00
• 31. 1. 2019

Zdroj: The Verge

Společnost WhatsApp, kterou mimo jiné vlastní největší sociální síť světa, si pro svou webovou aplikaci WhatsApp Web připravila novou aktualizaci. Verze 0.3.2041 přináší mnoho vylepšení a hlavně opravy zabezpečení. 

Co se funkcí týká, dočkali jsme se například režimu Picture-in-Picture podporující Facebook, YouTube, Instagram a Streamable. Jak takový režim funguje v praxi, si samozřejmě můžete prohlédnout na přiloženém obrázku níže. 

WhatsApp Web podporuje Picture-in-Picture

Chcete-li si novou funkci otestovat na vlastní kůži, musíte odeslat, popřípadě přijmout zprávu obsahující odkaz na video. Video samozřejmě musí být nahráno na jedné z výše uvedených služeb. Jakmile se tak stane, WhatsApp klient pro web vám ihned nabídne náhled videa v bublině. 

Skvělé na této funkci je, že nemusíte kvůli přehrávání videa odcházet z platformy. Pohodlně tak můžete sledovat video a komunikovat přitom se svými přáteli. Jestliže tuto funkci nemáte k dispozici, znamená to, že používáte stále starou webovou aplikaci WhatsApp. Pokud tedy chcete nejnovější funkce používat, musíte vymazat mezipaměť prohlížeče a následně ho restartovat. Po znovuotevření by měl být režim Picture-in-Picture k dispozici. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim