reklama

Chytré hodinky Microwear L5 a Microwear L6 v akci! sponzorovaný článek

Chytré hodinky Microwear L5 a Microwear L6 v akci! [sponzorovaný článek]
2019-02-01T12:21:58+02:00
• 31. 1. 2019

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem GearVita jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Microwear L5 a L6.

Microwear přinesl zajímavý kompromis v podobě hodinek Microwear L5 a L6, které si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Microwear L5 a Microwear L6 nyní pořídíte za pouhých 581 Kč a 601 Kč, jen díky našemu kupónu.

Microwear L5 aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Microwear L5 a Microwear L6 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Microwear v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Microwear L5 a Microwear L6 se připojují přes Bluetooth 4.0, kde je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu.

Model Microwear L5 zakoupíte za 832 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón MWL5watch, zaplatíte jen 581 Kč! Kupujte ZDE. Naopak model Microwear L6 v současné chvíli stojí 832 Kč. Jestliže ale při koupi použijete náš kupón MWL6Watch, zaplatíte pouhých 601 Kč! Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim